Sayfa 721/781 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771 ... SonSon
Arama sonucu : 6247 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Bir kac gun evvel yatirimci iliskilerine e posta attim. Tek tek saydim
    Kisacasi, yonetiminize guvenim sifir demeye getirdim
    Tik yohhhh
    Glb haklisin anlamina geliyor bu
    2023 sonu Bist 8000?

2.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Bugün de aldık bakalım.. Ufak dokunuşlar yapmadan duramıyorum..Yarında bir dokunayım.. Bu fiyatlar seçime kadar sürer .. Sonra belirsizlık bittiği için yanaşırlar.. Biz uzuncular olarak her düşüşe gücümüz nispetinde müdahil olmalıyız.. Piyasadan 27 senede öğrendiğim bu.. Al sat goygoylarına gelemem
    Valla ben de son kuruşa kadar 3-5 ne varsa aldım. Yarın da halka arzlardan kazandığım üç beş kuruşla alır destek atarım. Temettüyü de alır kiramı veririm artık. Eskiden iki lot satsam kafayı dağıtırdım ama şimdi 50 lot satsam ancak çakırkeyif olurum. Böyle de bir durum var.
    Tavsiye değildir aman diyeyim.

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Tekfen Holding Grup Åžirketler BaÅŸkanı Hakan Sadık Göral tarafından 29,38 TL fiyattan 28.952 adet pay alınırken, ÅŸirket sermayesindeki payı %0,00008’e yükseldi. (info yat. bülteni)
    Show mu acep

4.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Bugün de aldık bakalım.. Ufak dokunuşlar yapmadan duramıyorum..Yarında bir dokunayım.. Bu fiyatlar seçime kadar sürer .. Sonra belirsizlık bittiği için yanaşırlar.. Biz uzuncular olarak her düşüşe gücümüz nispetinde müdahil olmalıyız.. Piyasadan 27 senede öğrendiğim bu.. Al sat goygoylarına gelemem
    Doğrusu bu ortak

Uzun vadeli

Ereğli, thy gibi kağıtlarla

Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Doğrusu bu ortak

Uzun vadeli

Ereğli, thy gibi kağıtlarla
    Ereğli de Şişe de topluyorum.. Ama bu hissede daha çok ümidim var.. Şirketi '' bazıları'' karalasada çamura batırıp çıkarsa da biz küçük bir grup olarak topluyoruz.. Arkadaşlara en başında söyledim.. İnanan devam etsin inancını kaybeden başka vagona geçsin.. Benim için Tekfen çamura düşürülmüş görüntü versede biriktirmem gereken hissedir.. 2014 te hektaş toplar ve toplatırkende dalga geçildim ama vazgeçmedim.. Seçim haftası al geleceğini tahmin ediyorum..Herkese iyi haftasonu tatili dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Ereğli de Şişe de topluyorum.. Ama bu hissede daha çok ümidim var.. Şirketi '' bazıları'' karalasada çamura batırıp çıkarsa da biz küçük bir grup olarak topluyoruz.. Arkadaşlara en başında söyledim.. İnanan devam etsin inancını kaybeden başka vagona geçsin.. Benim için Tekfen çamura düşürülmüş görüntü versede biriktirmem gereken hissedir.. 2014 te hektaş toplar ve toplatırkende dalga geçildim ama vazgeçmedim.. Seçim haftası al geleceğini tahmin ediyorum..Herkese iyi haftasonu tatili dilerim.
    Katılıyorum

Umarim hak ettiği değere tez gelecektir

7. Tekfen'de şu an yatırımcısının hayrına olan tek şey kardan min %30 temettü vermesidir ( bu oran genel kurulda artırılabiliyor ama azaltılamıyor ). Geçen temettüden USD almıştım belki bu sefer borsada bırakırım.

8. Doğru tabi en azından bazılarımız inatla almaya devam etmeli ki daha fazla kalan lotlarımdan zarar görmeyeyim. Ben aldığımda doğan çocuklar şimdi ilkokul başladılar da 2. sınıfa gidiyorlar. Sırf sinir olmamak için %100 olan lotların yarısını verip 1 tekfen = 1,4 sahol civarı ile değiştirmiş idim yakında 1 sahol= 1,5 tekfen edecek sanırım. Geri kalan %50 için ilkokul 'a giden çocuklar liseye başlayana kadar beklerim nasıl olsa.

Sayfa 721/781 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •