Sayfa 773/781 İlkİlk ... 273673723763771772773774775 ... SonSon
Arama sonucu : 6243 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Bu hisse geri alim hikayesi bile rant ekonomisi. Bir sirket kendi hisse degerine bu kadar dusman olamaz. 10/15 tane ruzgar gulune 19 milyon dolar Zarar yazarsin bundan. Sonrada devletten vergimi sil dersin. Ardindan geri alimi payi ile bir guzel temettuyu cuk cebe atarsin. Tipik beyaz yaka hirsizligi. Bunu 90 li yillarda yasadik. Ornekleri cok. Holdingin reel degeri enflasyon dahil dolar bazinda en az 7 milyar dolar. Sahtekarlik degeri 530 milyon dolar. Sahi Turkiye G20 ulkesiydi dimi ?
    Mozambikliler bizi kiskaniyor
    2023 sonu Bist 8000?

Tekfen yonetimi ve buyuk hisse sahipleri bilsinki... KY sizlerden nefret ediyor !!! Hisse 1000 TL bile olsa bu nefret bitmez
    2023 sonu Bist 8000?

3. Oba Makarna 24 milyar PD
    Tekfen holding 16 milyar PD
    Not olarak kalsın tahtacı için şirket patronları için sıkıntı yok ise bence de sıkıntı yok ...svey svey takiliriz ..
    Yatirim tavsiyesi değildir

Artemis halı da 3.5 milyar PD olmuş
    Astor 110 milyar PD
    7 tane Tekfen holding bir Astor etmiyor puhaaaaaaaaa
    Puhaaaaa puhaaaaaaaa

4. Mali tablolarında iyileşme olmadan kimse bu hisseye bulaşmaz. Her bilanço döneminde şapkadan tavşan çıkarır gibi bir yerlerden okkalı zarar çıkaran bir şirket. Varlıklarına göre ucuz faaliyet karlılığına göre pahalı bir şirket. Şirket tasfiye olmadıkça varlık değerinin yatırımcıya faydası yok. Karlılığın düzelmesi lazım. Yoksa sürünmeye devam eder. Al sat veya sat al hissesi
    Son düzenleme : thinktt; 12-03-2024 saat: 16:47.

5. Şirket patronlarını tebrik etmek gerek 55 yılda normal bir makarna fabrikasinin yarı değerini olusturmuslar 55 yıl kolay olmasa gerek ben şahsım adıma tebrik ediyorum
    Sasa 210 milyar TL PD
    Tkfen 16 milyar TL PD

Bunu oluşturmak kolay olmasa gerek ....çok seçici bir aile değer yaratan yöneticileri var saygıyla selamlıyorum halı şirketi kadar yapsalar bizat pilaket vermek gerek saygideger aile mensuplarına baarilar dilerim çok başarılılar ....

Yatiirm yavsiyesi değildir

6. https://www.sahibinden.com/ilan/emla...41954081/detay

2+1 daireler 45 -50 milyon lira
    Tkfen holding 16 milyar lira PD
    300 ;400 daire fiyatına o da 2+1 sahi bu şirket bir zamanlar Tr nin en büyük inşaat şirketlerinden di
    55 yılda 400 dairelik değer yaratmışlar tebrik ediyorum saygılar sunuyorum sahi 400 daire 55 yılda senelik kaç dairelik değer yaratilmis artık onu da aracı kurum analistleri hesaplasin

Yatırım tavsiyesi değildir herkes kafasına göre takılsın

Bi zahmet 35 TL civarina gelde , boyun olcusunu alalim
    2023 sonu Bist 8000?

8. https://www.foreks.com/haber/detay/6...mesi-imzaladi/

".............Söz konusu yeni yatırımlarımız, yeşil amonyak ve yeşil hidrojen projeleri kapsamında büyümeyi içeren, Tekfen'in sürdürülebilir enerji çözümleri alanındaki varlığını artırma stratejisinin bir gerekliliği. Bu minvalde, kendi bünyemizde yatırımını gerçekleştirmeyi planladığımız orta büyüklükte bir yeşil hidrojen-amonyak tesisi için, dünyanın en önemli teknoloji tedarikçileriyle görüşmelerimizin birinci aşaması tamamlandı" diye belirtti....................."

Sayfa 773/781 İlkİlk ... 273673723763771772773774775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •