Sayfa 691/781 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741 ... SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Acil olarak bir şey yapılmazsa battığımızın resmidir.
    Taban ne be? Bu nasıl bir alçaklıktır. Bu fiyata bile hisse alımı açıklamıyorsalar, bırakınız şirkete kayyum atansın. Bu büyük talan, vurgunun adı beceriksizlik olamaz. Yeter artık.
    YTD

2. 400 milyon dolara inince aciklamayanlar simdi mi aciklayacaklar ?? Bunlar haysiyetsiz onursuz insanlar ne geri alimi satmasinlar yeter

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    400 milyon dolara inince aciklamayanlar simdi mi aciklayacaklar ?? Bunlar haysiyetsiz onursuz insanlar ne geri alimi satmasinlar yeter
    Haklısın galiba ortak. Bunlar satıyor olabilir.

Kfr... seansi baslasin
    2023 sonu Bist 8000?

5. Ben artarken de yazdigim icin sikinti yok , cunku sirket bir sey yaptigi icin artmadi . Spek girdi iste simdi de cikiyor herkesten az arttik herkesten cok dusuyoruz

6. Çok büyük adilik yapıyorlar. Sermayesi bile artık 30 hisseleri arasında komik kaldı. Ne yapmaya çalıştıklarını bilen varsa anlatsın. Bu endekste bile pozitif ayrışması gerekirken... Biz ne yapabiliriz, bilemiyorum ama kuşlu sitede birisi böyle giderse kayyuma hazır olsun yazmıştı. Kayyum geldiği anda tavan serileri başlayacaktır. Bana bile böyle düşündürttüler ya artık düşünün patron bozuntularındaki vizyonu. Yuh olsun.

YTD

Kayyumluk durum borcunu odeyemeyen sirketlerde olur veya hukuki agir suclarda
    Bunun borcuda olsada cok degil
    Umarim bilmedigimiz birseyler cikmaz ortaya
    2023 sonu Bist 8000?

8.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Kayyumluk durum borcunu odeyemeyen sirketlerde olur veya hukuki agir suclarda
    Bunun borcuda olsada cok degil
    Umarim bilmedigimiz birseyler cikmaz ortaya
    Anonim şirketin temsil ve yönetiminde bir zaafiyet olsa dahi durum böyledir. Örneğin yönetim kurulunun şirketi iyi yönetemediği, temsil edemediği, ortaklığı zarara uğrattığı veya şirketin beklenen kârlılığa ulaşamadığı iddialarında da kayyum tayin edilemez. Şirketin yönetim ve temsili yönetim kuruluna aittir. Ortaklar bu yönetim ve temsilden mutlu olmadıklarında TTK gerekli çareleri öngörür. Yönetim kurulu üyeleri azledilerek yerlerine yenileri seçilebilir ve koşulları varsa yönetim kurulu üyelerinin sorumluluğuna gidilebilir. Ancak “yönetim beceriksizliği” kayyum atanması için haklı neden oluşturmaz.

Hedef bağımsız YK üyeleri olmalı

3-5 kuruş huzur hakkı için ruhlarını satmamalılar

Sayfa 691/781 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •