Sayfa 712/781 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762 ... SonSon
Arama sonucu : 6243 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Haydar ACUN hisseyi karalıyor, kötülüyor. Nereedeesiinn Oduncu Köy!!!!!!

2. [QUOTE=MAD MAX 2;6348962]Haydar ACUN hisseyi karalıyor, kötülüyor. Nereedeesiinn Oduncu Köy!!!!!![/QUOTE

kimsenin kağıdı kötülemesine gerek yokki. mal ortada.tekfenin maşallahı var.. kırk gün hamamdan çıkmasa anca temize ya çıkar.. yada çıkamaz.

Şu ortamda Tekfen den büyük şeyler beklemek saflık veya karalama kampanyası olur.. Türkiye nin durumu ortada.. Temettümüzde az çok var.. Ben 3 senedir bu hissedeyim ve %100 kardayım.. Demek ki benim pozisyonda olsa çoğu satıp çekip gidecek.. Hissenin taahhüt şirketi olduğunu unutmayalım sunulan ucuz nimetten faydalanalım.. 2 milyar dolarlık iş aldık diye bir kap atmalarının imkansız olduğunu düşünenlere borsada hisse çok.. Ama biliyorum kızgın olsanızda çoğunuz şirkete güveniyor..Bu köşe taşı hisseyi ben toplarım her şeye rağmen toplarım.

4. 40 TL nin altındaki her fiyat alış fırsatı olarak görülüyor.

5. Merhabalar, Internet araştırmasıyla bilgi bulamadığim bir konuda foruma danışmak istiyorum izninizle.
    Mesela Tekfen ciddi büyüklükte ve iyi fiyatta bir inşaat işi alsa, bu iş için gerekli iş makinalarının ne kadarı halihazırda Tekfen inşaat'ın elindedir, kendi mülkiyetindedir acaba?
    Yatırımcı ilişkilerine soracağım fakat cevap alabileceğimi sanmıyorum. Forumdan cevap veren olursa memnun olurum.

6.  Alıntı Originally Posted by Yatır'ın tavsiyesi Yazıyı Oku
    Merhabalar, Internet araştırmasıyla bilgi bulamadığim bir konuda foruma danışmak istiyorum izninizle.
    Mesela Tekfen ciddi büyüklükte ve iyi fiyatta bir inşaat işi alsa, bu iş için gerekli iş makinalarının ne kadarı halihazırda Tekfen inşaat'ın elindedir, kendi mülkiyetindedir acaba?
    Yatırımcı ilişkilerine soracağım fakat cevap alabileceğimi sanmıyorum. Forumdan cevap veren olursa memnun olurum.
    Daha evvel Katarda 2,1 milyar USD lik iş yaptı 50 kamyon almıştı sadece, gerisi kendi imkanları ile, ayrıca petrol ve gaz boru hatları ve kimyasal tesisler, rafineriler ve çelik işleri için imkanları çok geniş, 3 fabrikası var. Muhtemelen özel makinalar gerekmiyor ise çok fazla yatırım yapmaz. Tekfen.com.tr yatırımcı ilişkileri sunumlara bakın.
    https://www.tekfen.com.tr/Uploads/pd...r-2022-web.pdf

Lakin bunların iş falan almaya gönülleri yok, son aldıkları üç işten 300 milyon USD fazla zarar yazdılar. Şirket inşaat kısmının öz sermayesi teknik olarak ekside olabilir. Yani iflas etti deseler inanırım doğrusu. Tabi büyük iş alırlar ise belki durum değişir.

7.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Daha evvel Katarda 2,1 milyar USD lik iş yaptı 50 kamyon almıştı sadece, gerisi kendi imkanları ile, ayrıca petrol ve gaz boru hatları ve kimyasal tesisler, rafineriler ve çelik işleri için imkanları çok geniş, 3 fabrikası var. Muhtemelen özel makinalar gerekmiyor ise çok fazla yatırım yapmaz. Tekfen.com.tr yatırımcı ilişkileri sunumlara bakın.
    https://www.tekfen.com.tr/Uploads/pd...r-2022-web.pdf

Lakin bunların iş falan almaya gönülleri yok, son aldıkları üç işten 300 milyon USD fazla zarar yazdılar. Şirket inşaat kısmının öz sermayesi teknik olarak ekside olabilir. Yani iflas etti deseler inanırım doğrusu. Tabi büyük iş alırlar ise belki durum değişir.
    Teşekkür ederim.
    Kısa vadede yeni kamyon vb iş makinesi bulmanın zor olduğu bir dönemde olduğumuz söyleniyor. İş makinesi olanla olmayan birkaç çeyrek ciddi ayrışabilir fikriyle inşaat sektöründe bir araştırma yapayım dedim ama çok somut veri bulmak zormuş, pes ediyorum.

Tekfen yatırımım bulunmaktadır.
    Bilgi ve birikimim doğru yatırım yapmak icin yeterli değildir. Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Anlaşılan aracı kurum ve yatırım danışmanlıkları da ellerinde kalan lotları boşaltabilmek için "AL" ve XX hedef fiyatlar vermeye başlamış.
    Geçmiş olsun...

Sayfa 712/781 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •