Sayfa 400/410 İlkİlk ... 300350390398399400401402 ... SonSon
Arama sonucu : 3273 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. tahta tuhaf,

aktiften verilen ufak bir lot bile hemen oyunu bozuyor.

ben 18,09'a elimdekinin bir kısmını yazdım almak isterlerse o kadarlık kısmından vazgeçiyorum

2. Bugün alsaydı verecektim artık o kısmı da 2023 yılına kaldı

55. 56. kademelerde 72 bin lot gözüküyor

2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Algiyla gemi yürümeyince , kademe oyunlarına gectik
    2 ileri 1 geri birsekilde gidecek bu tahta .

5. Bu tahtada korku rüzgarı ettirmek isteyen vampir kene kılıklı aç gözlüler var.ne yaparsanız yapın güneş balçıkla sıvanmaz.Geliyor gelmekte olan.
    Paydaslara kucak dolusu sevgi ve selamlar.Akcaydan.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Pkart güncel haftalık teknik görünümleri..

1.grafik--Usd bazlı haftalık.Zuranın zırt dediği yerdeyiz.0.99$ destek yapıp ikili dip dönüş formasyonunu başlatılar mı?
    2.grafik--TL bazlı haftalık Log.Düsen çizgisi kırılmış ve onay alınmış.Bu hafta 16.8x düşen destek çizgisi..Ema 8 in altındayız.13/21 üzerinde..
    3.grafik--TL bazlı haftalık Lineer.Düşen kırılmış.Onay almak isterse bu hafta 16.2x.Bollinger orta band destekte aynı seviyelerde.

4.grafik--TL günlük.Formasyonun görüntüsü devam ediyor.Bunu boşuna mı resmetti bu taktacı..Romalılar,frigyalılar gelin şu güzelim şekli heba etmeyin..

Sağlıkla mutlu pazarlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    1.Dolar bazlı grafiginde ikili dip görüntüsü kuvvetleniyor..

2.TL bazlı grafiginde yeniden gunlukteki toboyu calistiracaklari ilk seviye 17.99 üzerinde ilk kapanis geldi tekrardan.Tobonun geçilmesi gereken ikinci önemli seviye egimden dolayı 18.6/7x seviyeleri olmuştur.

3.Gecen hafta Lineer grafikte düşen trend cizgisine onay teması gerceklesmis.16.2x idi 16.11 i test etmişler.

Velhasıl şuanki Tahtadaki görüntü, Romalılar ile Frigyalılar formasyonu çalıştırmaya gelmişler gibi duruyor.Bakalım bu sefer hedefine götürebilecekler mi?

Grafiklerin güncel görünümleri..

Nasip Kısmetse Gelir Şam'dan Yemen'den,Nasip Kısmet Değilse Ne Gelir Elimizden..

Nasibimizi bekliyoruz..
    Hayırlı kazançlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

7. 20 tl üzerine atma isteği var grafik onu diyor..bol şans.

8. Masallarına kimsenin inanmadığını anlayınca köyü terk etti galiba ilk fırsat çıktığında gelir hemen yine.relaxxxx colllll

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 400/410 İlkİlk ... 300350390398399400401402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •