Sayfa 549/579 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. Burada giderek herkes bir şekilde hakli çıkmaya başlıyor tahta sayesinde .
    Cok guzel stratejisi varmis gerçekten.

2. Akıl tutulması yaşıyor bazı arkadaşlar,

Biraz kafanızı çalıştırın!!!

Kimsenin bir yere gittiği yok,

Sattı gitti gibi yorum yapan kişilerin şaka yaptığını düşünmek istiyorum! Buna inanan varsa gitsin kumda oynasın…

Aracı kurumların hareketlerine bakarak yorum yapın, takas incelemeden boş boş konuşmayın. Çok net malını arttırdı bence bahsettiğiniz kişi,

Kimseyi tanımam ama o kadar akıldan yoksun yorumlar var ki gerçekten akıl alır gibi değil…

Yorum yapmayacağını söyleyen iki kişide burada ailelerine beddua ettiğiniz için gitti çok net belli,

Kim olsa onlar gibi davranırdı, Buda aslında ikisinin de doğru kişilik olduğunu gösteriyor, eğer sizlerin düşündüğü çiğlikte kişiler olsaydılar o beddualara rağmen burda size mal pazarlamaya devam ederlerdi.(öyle diyorsunuz ya)

Kişilerden kopun, kimse burda sizleri zorla tutmuyor, olmuyorsa satın gidin, boş boş yorum yapmayın,

Şirketi ve burada gerçekten yatırım yapanlara katkı verecek yorumunuz varsa paylaşın yoksa birilerini suçlayan yorumların burda kimseye faydası yok, eleştirecekseniz şirketi
    ve yönetimi eleştirin hakkınızı orda arayın…

3. pkart hisseside forumuda geriyor insanı..çok çıkmış gibi birde sat sinyali verdi..bu hisseyi aldığımda pandemi başlamıştı bitti savaş başladı bitecek pkart hala aynı yerde dünya yıkıldı bu gudubet hisse banamısın demedi..endeks 2000 altında fiyatlama yapıyor hala...Biri bu hissenin speğine endeksin 4000 leri hedeflediğini söylesin..

4. Uc bes gun alalim rakimizi denize acılalim dedik neler olmus neler. Herkes kendi küçük penceresinden bakmis yine olaylara. Herkes kendine gore de haklı. Bende 20 metrelik gezi teknesine kucaginda çocuğu, bebegiyle 300 kişi dolusup firtinanin ortasinda kurtarilmayi bekleyen insanlari yakindan görünce hayati sorguladim bir kaç gün ama neyse kendime geldim Koca koca adamlar neyin pesindesiniz anlamış değilim komiksiniz vesselam

5. Herkeze hayırlı cumalar diliyorum. Benim anlamadığım benim borsadaki bilgi ve tecrübem buradaki çoğu kişinin bilgisinin zekatını ödeyemeyecek kadar küçük olduğu halde kalav ve TA nın mallarını satmadığını görebiliyorken, burada analiz paylaşıp şurdan verdim buradan aldım diye böbürlenen kişiler hangi verilerle bunları konuşuyor. Hz Ömerin iddiaları bile yanına gözüyle gören 4 şahit almadan gerçek kabul edilmemişken bukadar kolay insanlara nasıl iftira alabiliyorsunuz anlamıyorum. Arkadaşlar yorum farklı şeydir iftira farklı biraz yazarken yazdıklarınız ne anlam ifade ediyor düşünün sonra söylemleriniz döner sizi bulur dahada iflah olmazsınız.

6.  Alıntı Originally Posted by Zungur Yazıyı Oku
    Herkeze hayırlı cumalar diliyorum. Benim anlamadığım benim borsadaki bilgi ve tecrübem buradaki çoğu kişinin bilgisinin zekatını ödeyemeyecek kadar küçük olduğu halde kalav ve TA nın mallarını satmadığını görebiliyorken, burada analiz paylaşıp şurdan verdim buradan aldım diye böbürlenen kişiler hangi verilerle bunları konuşuyor. Hz Ömerin iddiaları bile yanına gözüyle gören 4 şahit almadan gerçek kabul edilmemişken bukadar kolay insanlara nasıl iftira alabiliyorsunuz anlamıyorum. Arkadaşlar yorum farklı şeydir iftira farklı biraz yazarken yazdıklarınız ne anlam ifade ediyor düşünün sonra söylemleriniz döner sizi bulur dahada iflah olmazsınız.
    Cidden komiksiniz internet ortamında yapılan işlemleri ispatlayabilmek için 4 şahit nasıl çalışacak adamlar malınıza sahip çıkın derken hisseyi 25 den 21 e sürdüler acaba kim iflah olmayacak , Allah akıl vermiş , bunlar fırıldak hala mı anlamak istemiyorsunuz , çok garip , ytd.

7. Adliye binaları birbirlerini tanıyamadıkları gerekçesiyle ayrılan 20 30 yıl evli kalmış insanlarla dolu. Sizin yüzünü görmediğiniz ,sesini duymadığınız insanların bütün karakteristik özellikleri çözebilmeniz Allah vergisi bir yetenek sanıyorum. Kendine çok fazla anlam yükleme kainatın içerisinde yok hükmünde bir mahluksun insanları daha fazla negatif enerjinle germe.

8.  Alıntı Originally Posted by Zungur Yazıyı Oku
    Adliye binaları birbirlerini tanıyamadıkları gerekçesiyle ayrılan 20 30 yıl evli kalmış insanlarla dolu. Sizin yüzünü görmediğiniz ,sesini duymadığınız insanların bütün karakteristik özellikleri çözebilmeniz Allah vergisi bir yetenek sanıyorum. Kendine çok fazla anlam yükleme kainatın içerisinde yok hükmünde bir mahluksun insanları daha fazla negatif enerjinle germe.
    Sana bir daha cevap vermeyeceğim , ciddi takıntılısın , nasıl düşünüyorsan öyle karar ver , ytd

Sayfa 549/579 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •