Sayfa 550/550 İlkİlk ... 50450500540548549550
Arama sonucu : 4400 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. Bir süredir foruma uğrayamıyordum. Foruma uğramışken bu sayfaya uğramadan geçmek istemedim. Okuduklarım ve gördüklerim şok edici nitelikteler...!

İftiralar, beddualar ve karalamalar havada uçuşuyor. Arkadaş "sanal alemde belge mi olur?" diyor ama kendisi her ne hikmetse sanal alemde hep içgüdüsel tespitlerde bulunuyor...!

Son yazdığımda, bir miktar satış yaptığımı ve bu kişilerden dolayı "satıp gidesim" olduğunu yazmıştım ama tam tersi bir miktar daha yeri geldiğinde alım yaptım... Gerekirse her zaman alırım...

Sonunda sayın thejackalav. 'da pes etmiş. Gidişine hem üzüldüm, hem de şaşırdım. İnşaAllah en kısa sürede tekrar aramızda görebiliriz. O, bu forum için çok değerli bir şahsiyettir. Kaybı telafi edilemez...

Artık fırsat buldukça daha sık burada olmaya ve paylaşımlarla katkıda bulunmaya çalışacağım...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Kalav ortağın tepkisi anlamsız..foruma ky için katkı sunmalı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kasaba
    Gönderi
    18,238
    Blog Entries
    12

4. Hisse net yeni üye olsamda zaman zaman takip ettiğim hisselerin sayfalarını inceledigim bi mecraa

2010 dan beridir uzaktan takip ederim
    Pkart da elimdeki hisselerden biri

Ne yazık ki son zaman biraz tatlar kaçmış burda
    Seviyeli uslup kullanmak önemli
    Analizleri yazilari guzel nice değerler harcandı bu mecralarda
    Kalitenin artmasini istiyorsaniz seviyeyi kaybetmeyin yatip kalkip laf yetistirme isini birakin.
    Kimse kendine laf ettirmez.

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bir süredir foruma uğrayamıyordum. Foruma uğramışken bu sayfaya uğramadan geçmek istemedim. Okuduklarım ve gördüklerim şok edici nitelikteler...!

İftiralar, beddualar ve karalamalar havada uçuşuyor. Arkadaş "sanal alemde belge mi olur?" diyor ama kendisi her ne hikmetse sanal alemde hep içgüdüsel tespitlerde bulunuyor...!

Son yazdığımda, bir miktar satış yaptığımı ve bu kişilerden dolayı "satıp gidesim" olduğunu yazmıştım ama tam tersi bir miktar daha yeri geldiğinde alım yaptım... Gerekirse her zaman alırım...

Sonunda sayın thejackalav. 'da pes etmiş. Gidişine hem üzüldüm, hem de şaşırdım. İnşaAllah en kısa sürede tekrar aramızda görebiliriz. O, bu forum için çok değerli bir şahsiyettir. Kaybı telafi edilemez...

Artık fırsat buldukça daha sık burada olmaya ve paylaşımlarla katkıda bulunmaya çalışacağım...
    T/A ortak seni de kaybetmeyelim seni sattı topigi terketti diye yazanlar var akcaydan slm.lar gonderiyorum senide kalavida bu topikde her zaman görmek isterim.borsada bilgi varsa paylaşım varsa en faydalisidir.bu topikde saygı sevgi daima on planda olmalı.ayakli borsa dönemlerini bilirim .borsa kapanışını fakstan alırdık pasabahce sise camda.calisirken.e şimdilerde teknoloji ve bilgi konuşmakta. Sen ve kalav bu topigi bırakmayınız.nokta akcaydan bu topigi guzel gunlere taşıyacak ve bilgi paylaşacak seviyeli tüm ortaklara sevgiler gonderiyorum nokta.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    T/A ortak seni de kaybetmeyelim seni sattı topigi terketti diye yazanlar var akcaydan slm.lar gonderiyorum senide kalavida bu topikde her zaman görmek isterim.borsada bilgi varsa paylaşım varsa en faydalisidir.bu topikde saygı sevgi daima on planda olmalı.ayakli borsa dönemlerini bilirim .borsa kapanışını fakstan alırdık pasabahce sise camda.calisirken.e şimdilerde teknoloji ve bilgi konuşmakta. Sen ve kalav bu topigi bırakmayınız.nokta akcaydan bu topigi guzel gunlere taşıyacak ve bilgi paylaşacak seviyeli tüm ortaklara sevgiler gonderiyorum nokta.ytd
    Aleyküm Selam Cemal bey...

Merak etmeyin, bir yere gittiğim yok. Biraz işlerim vardı çok şükür hepsini halledip yine ekran başına geçtim sayılır...

Sayfanın tadı kalmadığı için hisse hakkında pek yazasım gelmiyor ama yine de ara sıra son duruma göre grafik paylaşımları yapmaya gayret ederim...

Hissede acayip sıkışma var. Dostum thejackalav. 'ın satmadığını takaslardan görebiliyorum. İlk fırsatta takas grafiklerini güncelleyip paylaşırım...

Ben satmadım ve. benim bildiğim büyüklerden satan olmadı. Zaten problem de birazcık bundan kaynaklı gibi görünüyor. Ortada toplu mal olunca kimse elini taşın altına koymuyor/koyamıyor. Fakat hissenin temelinin düzelmesi ile birlikte hisseye olan ilgi artacaktır ve bir yerden sonra hisseyi kimse tutamayacaktır...

Burada boş boş konuşan arkadaşlar hangi akla hizmet böyle yazabiliyorlar anlamış değilim. Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilim fakat yine de çok arzu ediyorlarsa ne şekilde istiyorlarsa o şekilde uzun zamandır işlem yapmadığımı ve hisselerimin durduğunu ispatlayabilirim...

Şu anda artık bilgisayar başına geçmiş durumdayım. Grafiklerin gösterdiği yönde alış/satış yönlü işlemlere başlayacağım. Alınca kimse neden aldın demediği gibi, satınca da kimsenin neden sattın deme hakkı olamaz...

Ben şeffaf olma adına işlem yapınca yazarım. Beni bilen iyi bilir, bilmeyen de kendi gibi bildiği için iftiralara ve beddualara başvurur...!

Burada art niyetli kişiler olduğu için bir süre daha işlemlerimi paylaşmadan sadece grafiklere göre yorum yapma yolunu tercih edeceğim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

7. Biz bu haftayı büyük ihtimalle 20.50 civarlarında kapatırız.
    Sonra 17 ekime kadar da görebileceğimiz max seviye 26.

8. Bende 22.20 alti aylik kapanis beklemiyorum. Beklentim bu bilancodan ziyade subatta ve mayista gelecek bilançolarda fark yaratmasi yönünde. Biraz daha sabredecegiz gibi.
     Alıntı Originally Posted by KralArthur Yazıyı Oku
    Biz bu haftayı büyük ihtimalle 20.50 civarlarında kapatırız.
    Sonra 17 ekime kadar da görebileceğimiz max seviye 26.

Sayfa 550/550 İlkİlk ... 50450500540548549550

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •