Sayfa 25/79 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 632 madde; 193 - 200 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Mia nın prim yapması için daha nasıl bir haber bekleniyor diye yazacaktım ki bu gün tavan fiyattan kapattı .Ama diğerlerinin peşine takılır gibi.Teknoloji yazılımda en iyi bilançoyu getiren borsa genel bilanço sıralamasında ise ilk dört içinde olan şirket yatırımcı sunumundaki muhteşem hedefleride bir bir gerçekleştiriyor.Böyle özel bir hissenin kendine özel tavanları olmalı. Mia teknoloji hisselerinden şirket performansına yakışan ,uygun ve paralel hareketler bekliyorum.
    Süper bilanço, muhteşem hedefler ve bunları gerçekleştirecek yüksek teknoloji birikimli kadro ve başarılı yönetim ; nihayet artık gelmeli dediğimiz kendine özel tavanları da hisseye getirdi.

2.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Gectigimiz aylarda "metaverse mi? Deli sacmasi , ne kazandirir ki diyordum ancak gelinen noktada bilanco karı harika, metaverse sanal degil sanirim hakiki gercek gündem olacak ilerleyen dönemlerde. Anlasmalar kap'a düşmeye başladi simdiden. Biraz geç oldu yani birkac tavan gec kaldim ama artik ben de bir miatk hissedariyim. Hisse umdugumuzi veremeyebilir de, bunu göze aldim coktan. yilsonu bilancosunda daha muhtesem bir ciro ve kar beklerim.
    Size ve diğer yeni mia hissedarı arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Yıl sonu ciro ve kârı sürprizlere açıktır.

3. Borsada tüm zamanların en büyük şirketi diyerek lanse ettiğimiz ve çıtayı uzaya çeken Kontrolmatik 'e borsada nihayet iddialı bir rakip geliyor . Ancak her 2 side teknoloji şirketi olmakla beraber faaliyetleri farklıdır.Bundan sonraki süreçte her 2 şirketin farklı alanlarda ki başarılarını ve performanslarını takip edeceğiz.Her 2 şirketin kendi alanlarındaki başarılarına şahit olacağız.
    Mia Teknoloji için borsadaki 2. 1 Kontrolmatik dersek sanırım abartmış olmayız. Mia Teknoloji bir çok alandaki projeleriyle bir teknoloji sağlayıcı olarak yurt dışında ortaya çıkıyor ve göz kamaştırıyor. Bunun önemi giderek daha iyi anlaşılacaktır. Ve Mia Teknoloji de artık normal bir hisse olmaktan çıkmıştır.
    Bundan sonra Mia Teknoloji ve hissesini gittikçe artan yüksek seviyede bir heyecan dalgası içinde izleyeceğiz.

----------------------------------------------------------------------------------
    Yazıdaki fikirler tamamen tahmini ve şahsi varsayımlar olup hisse alım satımlarında gerçekmiş gibi dikkate alınmamalıdır.

Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Borsada tüm zamanların en büyük şirketi diyerek lanse ettiğimiz ve çıtayı uzaya çeken Kontrolmatik 'e borsada nihayet iddialı bir rakip geliyor . Ancak her 2 side teknoloji şirketi olmakla beraber faaliyetleri farklıdır.Bundan sonraki süreçte her 2 şirketin farklı alanlarda ki başarılarını ve performanslarını takip edeceğiz.Her 2 şirketin kendi alanlarındaki başarılarına şahit olacağız.
    Mia Teknoloji için borsadaki 2. 1 Kontrolmatik dersek sanırım abartmış olmayız. Mia Teknoloji bir çok alandaki projeleriyle bir teknoloji sağlayıcı olarak yurt dışında ortaya çıkıyor ve göz kamaştırıyor. Bunun önemi giderek daha iyi anlaşılacaktır. Ve Mia Teknoloji de artık normal bir hisse olmaktan çıkmıştır.
    Bundan sonra Mia Teknoloji ve hissesini gittikçe artan yüksek seviyede bir heyecan dalgası içinde izleyeceğiz.

----------------------------------------------------------------------------------
    Yazıdaki fikirler tamamen tahmini ve şahsi varsayımlar olup hisse alım satımlarında gerçekmiş gibi dikkate alınmamalıdır.
    miatk nın güzel tarafı

tek bir alanla ilgili yazılım değil de bir çok farklı alanla ilgili

yazılım yapabiliyor olması.

bu şirket gelecekte güzel yerlere gelecektir.

2023 ve 2024 yılı miatk için güçlü geçebilir.

hisseyi almamdaki sebep kendi çapımda

mikromobilite işi...

bu iş hızlı büyüyecektir.

bu işi yapan bir firmalar var elbet

ama miatk bu işi yukarı seviyelere taşır.

haber akışı artık artacaktır.

eskişehir ile başladı. önce tr deki

sahil kentleri sonra türki cumhuriyetler ve

devamı gelecektir.

ve sayın yönetim kurulu başkanının

tvdeki anlatımlarını izledim..

gördüğüm şu büyümeye açık. ve farklı alanlardada

işlere girebilecek girişim aklına sahip ve

risk ve girişim iştahı yüksek birisi.

yeni bir başlangıç bu ve daha hikaye yeni başlıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by vedehas Yazıyı Oku
    miatk nın güzel tarafı

tek bir alanla ilgili yazılım değil de bir çok farklı alanla ilgili

yazılım yapabiliyor olması.

bu şirket gelecekte güzel yerlere gelecektir.

2023 ve 2024 yılı miatk için güçlü geçebilir.

hisseyi almamdaki sebep kendi çapımda

mikromobilite işi...

bu iş hızlı büyüyecektir.

bu işi yapan bir firmalar var elbet

ama miatk bu işi yukarı seviyelere taşır.

haber akışı artık artacaktır.

eskişehir ile başladı. önce tr deki

sahil kentleri sonra türki cumhuriyetler ve

devamı gelecektir.

ve sayın yönetim kurulu başkanının

tvdeki anlatımlarını izledim..

gördüğüm şu büyümeye açık. ve farklı alanlardada

işlere girebilecek girişim aklına sahip ve

risk ve girişim iştahı yüksek birisi.

yeni bir başlangıç bu ve daha hikaye yeni başlıyor.

Çok güzel bir takip ve analiz olmuş.Gerçekten yeni ve büyük bir hikaye başlıyor. Sadece mobilitede, yazılımdan uygulamaya ve hatta mobilite araç üretimine uzanacak hedefler sırasıyla gerçekleşiyor. Diğer hedefleri yazarsak uzun bir yazı olur. En önemlisi de bu hedeflerin gerçekleşmesi.Şirket şu anda bütün gücüyle bütün hedeflerine odaklanmış bir durumda.

6. Şirketimiz , bağlı ortaklığımız Tripy Mobility Teknoloji A.Ş.'nin yakın zamanda sayıları yüksek hızda artacak elektrikli
    araçlara yönelik, şarj ünitesi ve istasyonlarının kurulması, işletilmesi amacıyla lisans başvurusu için yönetim kurulu
    kararı almıştır. Aynı zamanda Sürdürülebilir, Akıllı ve Çevreci Ulaşım Sistemleri kapsamında teknoloji geliştirme ve
    Elektromobilite sektörü ile entegre projeler oluşturma alanında yatırım kararı almıştır.

KAP'a gelen yeni haber. Hayırlı olsun.

7. https://youtu.be/XiD2l348Cdk

Mia patron çalışıyor.

Mia-matik ❤️
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

8.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    https://youtu.be/XiD2l348Cdk

Mia patron çalışıyor.

Mia-matik â¤ï¸

Dünya teknoloji yıldız adayımız Mia'nın tahtası 6. dakikada kapandı.Diğer adayımız Kontrolmatikte muhtemelen aynı yolda gidecektir.
    Mia Teknolojide çok yoğun şekilde artan çalışma temposu ve haber akışı nihayet büyük yatırımcılarıda hisseye yöneltmiş durumda.
    Bundan sonra her an, şirketten sürpriz haberler de gelebilecektir.
    Mia Teknoloji , gerçekten kendilerinin de dediği gibi hem yönetimi ve hemde biz yatırımcıları heyecanlandıran bir konuma gelmiştir..
    Herkese hayırlı olsun.

Sayfa 25/79 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •