Sayfa 33/80 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 636 madde; 257 - 264 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    dostlar bunun amaci ne ?

https://www.borsagundem.com/haber/mi...irligi/1704506

zaten yeni arz olmus bir sirket , neden bi daha arz yapsin ?
    parayi arzdan toplayip , sirkete yatirsa bu olumlu bisey ama oyle mi olacak ,

patronu tanimiyorum, sirkete'de yeniyim, ama yazilim sektorunde obase ve Miatk ile alim yaptim 50K lik
    işte dünkü kapa düşen haber. Kurumsal yatırımcıya satış yapılacak. kurumsal yatırımcılarda bu fiyatlara yakın yerden alacaksa hala gideceği var demektir.

Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    dostlar bunun amaci ne ?

https://www.borsagundem.com/haber/mi...irligi/1704506

zaten yeni arz olmus bir sirket , neden bi daha arz yapsin ?
    parayi arzdan toplayip , sirkete yatirsa bu olumlu bisey ama oyle mi olacak ,

patronu tanimiyorum, sirkete'de yeniyim, ama yazilim sektorunde obase ve Miatk ile alim yaptim 50K lik
    aynısını kontr yede habr yapmıştı. sonrasında kontr

10 kat yukarı gittti

Alıntı Originally Posted by vedehas Yazıyı Oku

10 kat yukarı gittti
    hisse kendini katlayacak demek bu. yeterince mal

alamadıkları için çıkarıyorlar bu haberleri

maniplasyoncu kötü niyetli kişiler..

yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by vedehas Yazıyı Oku
    hisse kendini katlayacak demek bu. yeterince mal

alamadıkları için çıkarıyorlar bu haberleri

maniplasyoncu kötü niyetli kişiler..

yatırım tavsiyesi değildir
    hic bisey anlamadim, kendinle celisen yorum yaptin dostum yada ben yanlis anladim

madem bu haber olumlu, neden hisse negatif?
    madem bu iyi bir haber , herkes ekleme yapmiyor mu ? yapmiyorsa neden almiyor ?
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5.  Alıntı Originally Posted by vedehas Yazıyı Oku

10 kat yukarı gittti
    Kontr patronu kendisini kanıtlamış, buradakileri henüz bilmiyoruz açıkçası. Kote ettirilen mal da dolaşımdaki oranın %10u, oldukça fazla. Buraya yüklü bir yatırım yaptım kendimce, kafada soru işareti bıraktılar, henüz arzın üzerinden 1 sene geçmiş ve bu oranda hisseyi kote ettiriyorlar. Şirket açıklama yapmalı bence ,büyüme stratejileri doğrultusunda bu parayı nasıl kullanacağını açıklamalı eğer tabi şirkete kullanacaklar ise. Kote ettirilen hisselerin satış fiyatı da oldukça önemli olacak. Hisselerimi satmadım bekliyorum , bakalım inşallah hayırlısı olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Kontr patronu kendisini kanıtlamış, buradakileri henüz bilmiyoruz açıkçası. Kote ettirilen mal da dolaşımdaki oranın %10u, oldukça fazla. Buraya yüklü bir yatırım yaptım kendimce, kafada soru işareti bıraktılar, henüz arzın üzerinden 1 sene geçmiş ve bu oranda hisseyi kote ettiriyorlar. Şirket açıklama yapmalı bence ,büyüme stratejileri doğrultusunda bu parayı nasıl kullanacağını açıklamalı eğer tabi şirkete kullanacaklar ise. Kote ettirilen hisselerin satış fiyatı da oldukça önemli olacak. Hisselerimi satmadım bekliyorum , bakalım inşallah hayırlısı olur.
    bu aksam ,kapanistan sonra KAP gelir , olumlu olursa ver elini Tavanlar serisi
    yok KAP gelmez veya kotu KAP gelirse yallah Tabanlar
    In God We Trust

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    bu aksam ,kapanistan sonra KAP gelir , olumlu olursa ver elini Tavanlar serisi
    yok KAP gelmez veya kotu KAP gelirse yallah Tabanlar
    Şirket cfo’sunun katıldığı yayını izledim,fiyatın oldukça ucuz olduğunu söyledi. Eğer öyle ise buradan ortaklar neden satış yapmaya hazırlanıyor? Bu sorunun cevabı önemli. Parayı alıp cebine mi atacaklar yoksa buradan finansman mı yaratacaklar? Bakalım zaman ne gösterecek ancak güven herşeydir ve şu anda ciddi bir soru işareti var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Şirket cfo’sunun katıldığı yayını izledim,fiyatın oldukça ucuz olduğunu söyledi. Eğer öyle ise buradan ortaklar neden satış yapmaya hazırlanıyor? Bu sorunun cevabı önemli. Parayı alıp cebine mi atacaklar yoksa buradan finansman mı yaratacaklar? Bakalım zaman ne gösterecek ancak güven herşeydir ve şu anda ciddi bir soru işareti var.
    benimde dusuncem o yonde, bu guveni tesis etmeleri lazim, ve benim dusuncem , sirkete aktaracakalar ve KAP atacaklar ama bu olmasa , kotu olur

risk alip, alis yaptim, umarim mahcup olmam
    In God We Trust

Sayfa 33/80 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •