Sayfa 5/79 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 632 madde; 33 - 40 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku
    Ne kadar talep gelmiş arkadaşlar.

2. yeotk ile karşılaştırmak yanlış olabilir.
    Arz miktarı(lot adedi) farklı.
    Lotu ne kadar az olursa toplaması daha kolay olur.
    yeotk nın 5 milyon lotu arz edilmiş.
    miatk nin ise 12,5 milyon lotu var.
    fiyatı yeotk ya göre biraz daha ucuz.
    ilk alanların sabrı önemli.
    erken pes edersek alır götürürler.
    satmazsakta bu sefer adamlar niye 3 e 5 e katlasın fiyatı.
    şartlara göre değerlendirmek lazım.
    geçen ihaas arz edildi 4,60 tan.
    5,45 ten döndü hisse.2 tavan bile olmadı.
    yani ne olacağını kestirmek güç.
    yat.tav.değildir.

3. Diger arz lardan canım yandı. talepte bulunmadım.
    artık açılışta bakacagız.
    Talepte bulunan arkadaşların lotları hayırlı olsun.

4. arkadaşlar halka arzlara katılırken, biraz izahname okuyun ona gore hisseyi alın yada almayın. KY yım diyerek birilerinin yönlendirmesi ile almayın. ben ihaas ve arase katılmadım biri çok pahalı geldi, iha ise bistteki 5 tane hissesinin değerine bakarak girmedim. 10 kat gitselerde umrumda olmazdı, ben okuyup emek verip ona göre de karar verip alırım kazanıp kazanmamak nasip.
    bu hisseye katıldım, hayırlısı

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by borsa1453 Yazıyı Oku
    arkadaşlar halka arzlara katılırken, biraz izahname okuyun ona gore hisseyi alın yada almayın. KY yım diyerek birilerinin yönlendirmesi ile almayın. ben ihaas ve arase katılmadım biri çok pahalı geldi, iha ise bistteki 5 tane hissesinin değerine bakarak girmedim. 10 kat gitselerde umrumda olmazdı, ben okuyup emek verip ona göre de karar verip alırım kazanıp kazanmamak nasip.
    bu hisseye katıldım, hayırlısı

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende ares, ihlas gibi hisselere girmedim. Ama mia teknolojinin referanslarını baktığımda güzel bir teknoloji firması. Ben 3 başka hesaptan 70 lot talep ettim ettiğim lot kadar gelmiş 3 hesabada. Ky hemen satmazsa en az 5 tavanı var gibi.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

6. Galiba 180.000 başvuru yapılmış. Talep çok var. Inşallah yeo gibi olmasada onun yarısi olmaya aday lot sayısından dolayı

7. Bende guzel olacagini düşünüyorum.Lot cok degil guzel firma hikayesi olacak firma.Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Bende guzel olacagini düşünüyorum.Lot cok degil guzel firma hikayesi olacak firma.Ytd
    Gerçekten güzel bir firma. İş yaptıkları şirketlere baktım, milli savunma bakanlığı var, içişler bakanlığı, adalet bakanlığı, aselsan, havelsan, tedaş, botaş, tav, eti, aöf, ösym, ankara büyükşehir belediyesi, başbakanlık, gençlik ve spor bakanlığı, üniversiteler gibi daha yazamadığım bir çok firmada var. mia internet sitesine girdiğinizde REFERANSLAR kısmına bakarsanız göreceksiniz. bu sebepten güzel bir teknoloji firması.

Sayfa 5/79 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •