Sayfa 20/79 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon
Arama sonucu : 632 madde; 153 - 160 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Sabır taşı Yazıyı Oku
    Forumun bana sinirden başka kattığı bir şey maalesef yok, ben de gördüğüm kadarıyla çok şey katmıyorum. Forumdaki son gönderim bu olsun.

Sağlıcakla.

İyidir , böyle kimsenin olmadığı ıssız , sessiz ve sakin yerlerin hisse getirileri yüksek oluyor.

2. Hissenin fazla yatırımcısı yok belkide .Bu kadar güzel bir hisse nasıl ilgi görmez ki. Üzerinde çalıştığı projeleri gönderelim. Yatırımcılar incelesin ,özellikle yazılım müh. leri yada yazılım öğrencileri yatırımcılar. Onlarında mı ilgisini çekmez bu hisse.
    Eğer öyle ise bunu hisse kendisi yapacaktır zaten.
    Meslekten kimselerin görüşlerini burada okumak isterdim.

file:///C:/Users/Hp/Downloads/M_A%20Teknoloji%2006%202022%20(1)%20(2).pdf

3. Mia Teknolojiden Yatırımcı Sunumu

2022 Hedefleri,2022-2024 Potansiyeli yüksek projeler ve
    Yurt Dışı Potansiyel Projeler

2022 ve Hedefleri

---Elektromobilite Alanında Türkiye'nin ilk elektrikli Bisiklet Paylaşım Firmasını kurmayı planlıyoruz.
    Yakında elektrikli bisiklet projelerine başlanılacak.
    Elektromobilite alanında yurtdışı kaynaklı yatırım grupları ile görüşme sürecindeyiz
    ---Elektrikli şarj istasyonları alanında lisans başvurusu ve
    yazılım/proje geliştirme sürecindeyiz.
    ---Metaverse alanında kolejler, Üniversiteler ve büyük firmalarla Metaverse Dil Kampüsü Projesi yürütmekteyiz
    ---Eğitim alanındaUNICEF ve MEB ile Dijital Eğitim Platformu projesine başlandı ve
    yaygınlaştırılması sağlanacak
    ---Biyometrik kimlik doğrulama sistemleri konusunda yatırım planı yapılmaktadır
    ---Çevre ve İklim değişikliğine yönelik akıllı atık yönetimi projesi geliştirme sürecindeyiz

AR-GE & TEŞVİK (BAŞVURULAN PROJELER)
    1- Yeni Bir Metodoloji Geliştirmek için
    İnsan Bilgisayar Etkileşimi
    kullanım verimliliğini artıracak
    Karma Gerçeklik: İşaretlemeye dayalı MR
    2-Güvenilir Keşfi Hızlandırma
    ve için Doğrulanmış Yapay Zeka Modelleri-Siber Fiziksel E-Sağlık-Uygulaması için İnternet Tabanlı Çözümler
    3-Metaverse Tabanlı Sağlıklı Etkisi
    Risk Azaltma Hayat Programı
    Kronik Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Gençlik
    4-Sağlıkla ilgili davranışlardan ve
    aşıya bilim ne yapabilir
    makine öğrenimi kanıtı yardımcı olur olasılık
    5-Karbon Emisyonunun Azaltılmasına
    Yönelik Ar-Ge ve İnovasyon ile ÜrGe Proj
    4 ü uluslararası olan bu 5 arge-teşvik projeleri için Toplam
    Beklenen Gelir 1.642.537 $

AR-GE & TEŞVİK (BAŞVURU SÜRECİNDEKİ PROJELER

1-İnsan güçlendirme için yapay zeka (AI, Veri ve Robotik Ortaklık) (DEA
    2-Kapsayıcı, güvenli tasarım,uygun fiyatlı ve sürdürülebilir
    kentsel hareketlilik
    3-Yazılımda Ar-Ge ve Geliştirme Kümesi yenilik
    4-Sanayi Ar-Ge çağrısı
    3 ü uluslararası olan projelerden toplam beklenen gelir 2.271.257 $

---2022-2024 arası toplam 39 proje ve toplam bedeli 43,6 mn dolar potansiyeli yüksek projeler

---Ve yurt dışı 6 ülkede takip edilen toplam 32 yurt dışı potansiyel projenin toplam bedeli 160.902 mn dolar

Görebildiğimiz kadarı ile muhteşem projeler var .Mia Teknoloji olağanüstü bir çalışma temposu ile küresel başarılara ve hedefe kilitlenmiş durumda.

Şirkete bu projeleri kısa sürede hayata geçirmeleri için başarılar dilerken , sunumun şirkete ve yatırımcılarına hayırlı olmasını diliyoruz.

file:///C:/Users/Hp/Downloads/MIA-TEKNOLOJI-YATIRIMCI-SUNUMU-AGUSTOS-2022%20(1).pdf

4. Mia Teknoloji bu sunumla beraber çok önemli bilgiler(müjdeler) vermiştir.Yurt dışı yatırımcılar ve fon sağlayıcılarla anlaşma sürecine girmiştir. Şirketin çalışma ve uzmanlık alanı konuların yanında ,metaverse, yapay zekâ ve elektromobilite gibi diğer yeni teknolojiler içinde yoğun bir çalışma içine girdiğini görüyoruz.
    Mia Teknoloji bünyesinde var olan ve olacak bütün kabiliyetleri ile hedefindeki proje ve yatırımları gerçekleştirmek için hazırdır.
    Önemli olan sunumdaki hedeflerin gerçekçi olup olmadığı ve burda şirketin samimiyet durumudur.Gördüğüm kadarıyla şirket hedeflerinde samimi olan ve dediğini yapan şirketlerden biridir. Son gelen kaplar bunu göstermektedir.
    Burdan hareketle Mia Teknoloji için büyük proje ve yatırımların öncesinde olduğumuzu kuvvetli bir ihtimal olarak ifade edebiliriz.

Not: Yazılarıma bazı nedenlerden dolayı ara vermem gerekiyor. Hisselerle ilgili önemli gelişmeler olursa yazmaya çalışırım. Yazılarımı okuyan ya da takip eden arkadaşlar varsa onlar için bu notu yazma gereği duydum. Herkese bol kazançlar diliyorum.

5. MİA Teknoloji; Avrupa Birliği ülkeleri üniversite, araştırma merkezleri ve Philips, BeWell gibi kuruluşların bir araya geldiği “ITEA - TREAT" adlı proje önerisi için oluşturulan konsorsiyuma, teknoloji sağlayıcısı olmak üzere davet edilmiştir.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

6.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    MİA Teknoloji; Avrupa Birliği ülkeleri üniversite, araştırma merkezleri ve Philips, BeWell gibi kuruluşların bir araya geldiği “ITEA - TREAT" adlı proje önerisi için oluşturulan konsorsiyuma, teknoloji sağlayıcısı olmak üzere davet edilmiştir.
    Kazankazan sanki anel e den hatırlıyorum

7. Mia nın prim yapması için daha nasıl bir haber bekleniyor diye yazacaktım ki bu gün tavan fiyattan kapattı .Ama diğerlerinin peşine takılır gibi.Teknoloji yazılımda en iyi bilançoyu getiren borsa genel bilanço sıralamasında ise ilk dört içinde olan şirket yatırımcı sunumundaki muhteşem hedefleride bir bir gerçekleştiriyor.Böyle özel bir hissenin kendine özel tavanları olmalı. Mia teknoloji hisselerinden şirket performansına yakışan ,uygun ve paralel hareketler bekliyorum.

Sayfa 20/79 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •