Sayfa 6/79 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 632 madde; 41 - 48 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Galiba 180.000 başvuru yapılmış. Talep çok var. Inşallah yeo gibi olmasada onun yarısi olmaya aday lot sayısından dolayı
    MİA kendi internet sitesinde yaptığı açıklama

""Birlikte daha güçlü adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Talep toplama sona erdi ve Borsa İstanbul tarafından dağıtım gerçekleştirildi. İlginiz için çok teşekkürler.

196.381 kişi talepte bulundu.
    31.8 Milyon adetlik talep geldi.
    Kişibaşı toplam 72 adet dağıtım oldu.

Evet arkadaşlar talep 2,5 kat fazla talep var ama benim gibi düşünen çoğu ky 70 veya 100 lot talep ettiler. ben 3 hesaptan 70 lot talep ettim çok iyi tahmin ederek istediğim lotlar geldi. talepte bulunan kişi sayısı az değil bence. ( artık bir itibar puanı verirsiniz)
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

2. Mia Teknoloji A.Ş.'nin (Şirket) 12.500.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup Şirketin sermayesini temsil eden 38.000.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8'inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 22/11/2021 tarihinden itibaren Ana Pazar'da 15,80 TL/pay baz fiyat, "MIATK.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 T

3.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Mia Teknoloji A.Ş.'nin (Şirket) 12.500.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup Şirketin sermayesini temsil eden 38.000.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8'inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 22/11/2021 tarihinden itibaren Ana Pazar'da 15,80 TL/pay baz fiyat, "MIATK.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 T
    Arkadaşlar bu şirketin geçmiş yıllarda ne kadar karı var. 2020 de.

4.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu şirketin geçmiş yıllarda ne kadar karı var. 2020 de.
    Hocam ilk sayfada izahnameyi açıp bakarak 5 dakikada şirketle ilgili her şeyi öğrenmenizi sağlayacaktır ama ben yine de yazayım.

Net kar
    2018 3.7 milyon TL
    2019 13.5 milyon TL
    2020 22.2 milyon TL
    2021 ilk 6 ay 17.3 milyon TL

Mevcutta devam eden 14 yazılım projesi var. Hepsi 2022-2023 yıllarında bitirilmek üzere planlanmış.

5. İnşaallah issen gibi olmaz da KY zarar etmez

6. arkadaşlar bu hissenin tamamı eşit arz oldu ve teknoloji şirketi, gereksiz panik yapmayalım derim
     Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    İnşaallah issen gibi olmaz da KY zarar etmez
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    İnşaallah issen gibi olmaz da KY zarar etmez
    Bu hisseye bir iki yerden girdim eşit ve lot sayısı az olduğu için. Birde firmanın referanslarına bakarsanız kimlerle işler yaptığımızı görürseniz.bu hissenin yolu açık. Youtup da borsa analizi yapan kişiler en 4 veya 5 tavanın olacağını, bazı yorumcularda yeotk hissesi gibi olmasa da ona denk gelebilecek bir hisse olacağım söylediler. Hayırlısı bakalım. ( Yazdıklarım benim düşüncem beni bağlar yatırım tavsiyesi olarak algılamayan.)

Sayfa 6/79 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •