Sayfa 31/80 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
Arama sonucu : 633 madde; 241 - 248 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by vedehas Yazıyı Oku
    videoyu izledim..

yıl sonuna kadar büyük illerdeki

e mobilty konusunda var olacaklarını söyledi.

ve içsel olarak şirketin daha iyi yerlerde olacağını

biliyorum cümlesi bence altı çizilmeli.

2023 yılı miatk nın yılı olabilir.. size katılmamak

elde değil.

İhsan Ünal Bey'in konuşması gerçekten Mia 'ya inananların bir hayal aleminde olmadığını bize gösterdi.Hayalimizde canlandırdığımız , tasvir ettiğimiz , görmek istediğimiz ve burada anlattığımız bir dünya şirketi profili ile bize tanıtılan şirket birebir örtüştü.
    Bunun dışında herşey ; yapılan plan ve projeler,üniversiteler ,resmi kurumlar, teknoloji grupları ,özel kurumlarla yapılan bağlantılar, açıklanan ve henüz açıklanmamış sır ve sürpriz proje ve işbirlikleriyle şeffaf bir şekilde herşey gözümüzün önünde duruyor.
    Sn .Şirket kurucu ortakları şirketle ilgili hemen herşeyi açık ve net olarak gizlemeden bize anlatıyorlar.Bu borsada çok bol görülen bir durum değil. Bu tarzda çok az şirket ve yönetim var. O yüzden çok şanslıyız diyebilirim.
    Şanslıyız çünkü bu son derece açık bilgilerle kararlarımızı rahatça verebiliyoruz.

Yarın saat 14 te Blomberg tv de İhsan Bey konuşacak. Yine büyük ilgi ile izleriz.Hemen herşeyi söylediler ama yine de yeni bir bilgi olursa burada paylaşırız.

2. Viop'dan dün para geldi ne yapayım ne edeyim derken gözümü yine MIATK'de açtım. Portföyü %21 arttırdım . Maliyet ortalaması biraz yükseldi ama hisseye güveniyorum.

3. Yeni bir bilgi yok ama şunları yazabiliriz:
    Yeni proje satışları ve kârlılığı ilk çeyreğe yansıyacak. Mobilitede bakanlık ve diğer belediyelerle görüşmeler var. İlgi çok fazla ve ek bisiklet siparişi verildi. Mobilite, şirketi %60-70 büyütecek yatırım olarak. Mobilitede kârlılık belli olduktan sonra büyük yatırımcı ve fonlarla eli daha güçlü olarak görüşeceğiz.550 mn üzeri ciro ve 300 üzeri bir kârlılık yıl sonu için tahminen bekleniyor.

4. Şirket ciro ve kar tahminleri de giderek bizim tahminlere yaklaşıyor. Tabii ki bunlarda son derece sürprizlere açıktır.

5.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Yeni bir bilgi yok ama şunları yazabiliriz:
    Yeni proje satışları ve kârlılığı ilk çeyreğe yansıyacak. Mobilitede bakanlık ve diğer belediyelerle görüşmeler var. İlgi çok fazla ve ek bisiklet siparişi verildi. Mobilite, şirketi %60-70 büyütecek yatırım olarak. Mobilitede kârlılık belli olduktan sonra büyük yatırımcı ve fonlarla eli daha güçlü olarak görüşeceğiz.550 mn üzeri ciro ve 300 üzeri bir kârlılık yıl sonu için tahminen bekleniyor.
    Bence çok güzel bir nokta daha var. Temettü odenmeyecegini söylemiş ki ben temettuden hiç hazzetmem. Parayı vergiye göndermekten başka bir anlamı yok. Büyümeye odaklı hisseler temettü ödemez. Bedelsiz ve yatırıma yonlerdirmek üzere bedelliler ile daha seri bir şekilde büyür. Bu konuda da vizyon sahibi....

6. Yalnız KAP'a haber düşmüş. 3790000 nominal tutarlı satış olacağına dair. Bilemedim şimdi . Eskiden bu satışlar tam olarak KY'nin parasını almak operasyonuydu. Son zamanlarda hisse satıp şirkete aktarma gibi işler yapılmaya başlandı. Ancak yinede bu satış hoş olmadı. Yatırım için paraya ihtiyaç var ise bedelli yapılabilirdi.

7. Haber saati 16:56. Tavan kapattı. İlginç, yarın ne yapacak? YTD

Sayfa 31/80 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •