Sayfa 32/80 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
Arama sonucu : 633 madde; 249 - 256 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by DENİZ Yazıyı Oku
    Haber saati 16:56. Tavan kapattı. İlginç, yarın ne yapacak? YTD
    Satış işi en erken bu haber KAP'a düştükten 3 iş günü sonra olabilir deniyor . Pazartesiye kadar ilginç gelişmeler yaşanabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Bence çok güzel bir nokta daha var. Temettü odenmeyecegini söylemiş ki ben temettuden hiç hazzetmem. Parayı vergiye göndermekten başka bir anlamı yok. Büyümeye odaklı hisseler temettü ödemez. Bedelsiz ve yatırıma yonlerdirmek üzere bedelliler ile daha seri bir şekilde büyür. Bu konuda da vizyon sahibi....
     Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Yalnız KAP'a haber düşmüş. 3790000 nominal tutarlı satış olacağına dair. Bilemedim şimdi . Eskiden bu satışlar tam olarak KY'nin parasını almak operasyonuydu. Son zamanlarda hisse satıp şirkete aktarma gibi işler yapılmaya başlandı. Ancak yinede bu satış hoş olmadı. Yatırım için paraya ihtiyaç var ise bedelli yapılabilirdi.
    Evet bencede şu aşamada temettüye hiç gerek yok.
    Ortaklardan biri satış yapacak ne için ve ne zaman satacak onu bilemeyiz.
    Haber tavandan önce geldi. Oyak tavana çekti ve epey mal aldı. Şimdi şirket önemli işler yaparken satış gerçekten çok enteresan.Bir ortaklık ,bir fona veya yatırımcıya satış herşey olabilir ama her ne ise ben kötüye yormam ve bundan etkilenmem.

3.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Evet bencede şu aşamada temettüye hiç gerek yok.
    Ortaklardan biri satış yapacak ne için ve ne zaman satacak onu bilemeyiz.
    Haber tavandan önce geldi. Oyak tavana çekti ve epey mal aldı. Şimdi şirket önemli işler yaparken satış gerçekten çok enteresan.Bir ortaklık ,bir fona veya yatırımcıya satış herşey olabilir ama her ne ise ben kötüye yormam ve bundan etkilenmem.
    Zaten pazartesi gününden önce bir satış olması teknik olarak imkansız o zamana kadar da işin rengi belli olur. Eskiden bu tarz işler tamamen ky nin elindeki hisseleri düşükten almak için bir oyundu. Ancak işler eskisi gibi olmama ihtimali yüksek.

4. Ortak satışının detayları ortaya çıkmadan olayı anlamak zor.
    Yanlız yakın zamanda ki tv'ye çıkan yöneticilerin anlattığı projeler ve onların gelişim sürecinde bile kullanılabilir.
    En doğrusunu yakında öğreniriz.

5.  Alıntı Originally Posted by DENİZ Yazıyı Oku
    bu haber için teşekürler. satış kurumsal müşteriler için geçerli olması güzel.

6. Şirketin şimdiye kadar izlediği bilgilendirme politikası bence iyi. Bu şekilde şeffaf ve öngürülebilir olursa yatırımcı güveni oluşur. YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    dostlar bunun amaci ne ?

https://www.borsagundem.com/haber/mi...irligi/1704506

zaten yeni arz olmus bir sirket , neden bi daha arz yapsin ?
    parayi arzdan toplayip , sirkete yatirsa bu olumlu bisey ama oyle mi olacak ,

patronu tanimiyorum, sirkete'de yeniyim, ama yazilim sektorunde obase ve Miatk ile alim yaptim 50K lik
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Sayfa 32/80 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •