Sayfa 8/79 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 632 madde; 57 - 64 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Nasıl 4000 lot ben anlamadım ,,,86600 lot işlem var 4000 lot mu satılmış .???
    Bir önceki paylaşımı ile sonraki paylaşımı arasındaki lot farkından bahsediyor.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Gerçekten güzel bir firma. İş yaptıkları şirketlere baktım, milli savunma bakanlığı var, içişler bakanlığı, adalet bakanlığı, aselsan, havelsan, tedaş, botaş, tav, eti, aöf, ösym, ankara büyükşehir belediyesi, başbakanlık, gençlik ve spor bakanlığı, üniversiteler gibi daha yazamadığım bir çok firmada var. mia internet sitesine girdiğinizde REFERANSLAR kısmına bakarsanız göreceksiniz. bu sebepten güzel bir teknoloji firması.
    Bu arzlar bir kaç tavan eder ama beş on yıl sürünür.
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Bir önceki paylaşımı ile sonraki paylaşımı arasındaki lot farkından bahsediyor.
    Evet gün sonunda 90.000 lot satıldı. Tek sıkıntı A1 aldığını hemen satması.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

4. turex de birisi ceza yemişti, elindi olmayan hisseyi satmaktan dolayı o kişi a1 den mi işlem yapmıştı? eğer doğru hatırlıyorsam a1 sırf bi işler için kullanılıyor olmuyor mu, bu durumda a1 ilave cezalar yemeli belki de?

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sen senedine sahip çıkarsan bir şey olmaz
    önce bu senedin
    referans ları çok sağlam onu göz ardı etmeyin

6.  Alıntı Originally Posted by btssatim Yazıyı Oku
    Sen senedine sahip çıkarsan bir şey olmaz
    önce bu senedin
    referans ları çok sağlam onu göz ardı etmeyin
    ben 3 yerden girdim satmayacağım gelecek haftaya kadar. belki cuma günü yine bir bakarım ona göre hareket ederim. korkuyorum sattıktan sonra yeotk hissesi gibi olursa.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

7. Tavan olsa ne olacak $ bazında ancak paranın değerini koruyoruz, nereye gidecek bu işin sonu merak ediyorum.

Sayfa 8/79 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •