Sayfa 24/80 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon
Arama sonucu : 636 madde; 185 - 192 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Maalesef onu da kaçırdım. Bende sanki ilahi bir kanunmuş gibi taban olan hisseye girmemek için bir frenleme sistemi oluşmuş vaziyette ve bu son zamanlarda aleyhime işlemeye başladı. Hafta başı almayı düşündüğüm 3 hissede bu başıma geldi, MIATK de dördüncüsü oldu.

Kıymetli bilgiler için teşekkürler. Ben bu hisseye mutlaka portföyümde yer açacağım. Bol kazançlar.
    Sağlık olsun . Bu günde ilk dakikalarda tavan oldu fazla fırsat vermedi. Bu tip hisselerde önceden tavana yazıp alıyorum.Bana göre Mia da henüz fırsat kaçmadı .Özellikle bu dönemde borsada çok büyük fırsatlar var. Nerdeyse para kazanmamak imkânsız gibi. Şu anda bilançosu iyi gelen ve gelecek olan çok hisse var.Bende size bol kazançlar dilerim.

2. Bende MIATK için hikayenin henüz çok başında olduğumuzu düşünüyorum.3 gündür tavan yapıyor düzeltme gelebilir ancak fiyattan bağımsız olarak gideceği çok yer var.

3.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Bende MIATK için hikayenin henüz çok başında olduğumuzu düşünüyorum.3 gündür tavan yapıyor düzeltme gelebilir ancak fiyattan bağımsız olarak gideceği çok yer var.
    Elbette , bu görüşler şu an için geçerlidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Sabır taşı Yazıyı Oku
    Teknoloji hisselerinin çarpanlarının yüksek olmasının bir nedeni var, sektörün büyüme hızı yüksek.

Bu hisseyi de götürmediniz götürmediniz, neredeyse çelikçilerle aynı çarpanlara gelecek, hala daha götürmüyorlar, iyi, götürmeyin bakalım...
    3 ay olmadan ikiye katladı bile, hisse.net i bir hayrını görmediğim için bıraktım ama bunu güncellemek istedim, son yorumum bu olacak, kimsenin yüzüne bakmadığı hisse hekts getirisini geçti, sasa yı da geçer belki ileride, belli mi olur, yatırım tavsiyesi değildir!

Burada yazan her şeyi ben dahil akıl süzgecinden geçirin, forumda takip edilecek 10-15 insan ya var ya yok, iyi niyetli yardımsever arkadaşlar azınlıkta, kimisi bilgisiz (bazıları belki öyle rol kesiyor) ama binlerce yorumu var kimisi de art niyetli, bir kısmı tahta yapıcıların adamları-belki kendileri, ayrım yapmak / etkilenmemek zor, unutmayın, karınıza zararınıza ortak değil kimse ancak satış yapmanız özellikle küçük hisselerde toplamadalarsa alış yapmanız dağıtımdalarsa işlerine geliyor, buradaki portföyleri küçümsemeyin, paranın olduğu yerde pislik bitmez. Hiç kimseyi kastetmiyorum burada, kimse alınmasın, bu paragraf miatk ile ilgili değil genel yorumdur.

5.  Alıntı Originally Posted by Sabır taşı Yazıyı Oku
    Teknoloji hisselerinin çarpanlarının yüksek olmasının bir nedeni var, sektörün büyüme hızı yüksek.

Bu hisseyi de götürmediniz götürmediniz, neredeyse çelikçilerle aynı çarpanlara gelecek, hala daha götürmüyorlar, iyi, götürmeyin bakalım...
    Bu yazınız Mia'nın ne kadar ucuz fiyatlandığını vurgulayan dikkat çekici ve uyarıcı bir yazıydı. Bu yazıyı o gün için dikkate alanlar bu gün kazanmışlardır.

6. bugün hisse sayısını yüzde 30 arttırdım. bir süre dinlenmesi faydalı olcaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    bugün hisse sayısını yüzde 30 arttırdım. bir süre dinlenmesi faydalı olcaktır.
    bugünde 100 tane daha alacaktım ama fırsat vermedi . su an tavan

8. Gectigimiz aylarda "metaverse mi? Deli sacmasi , ne kazandirir ki diyordum ancak gelinen noktada bilanco karı harika, metaverse sanal degil sanirim hakiki gercek gündem olacak ilerleyen dönemlerde. Anlasmalar kap'a düşmeye başladi simdiden. Biraz geç oldu yani birkac tavan gec kaldim ama artik ben de bir miatk hissedariyim. Hisse umdugumuzi veremeyebilir de, bunu göze aldim coktan. yilsonu bilancosunda daha muhtesem bir ciro ve kar beklerim.

Sayfa 24/80 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •