Sayfa 39/79 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 632 madde; 305 - 312 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1. Zor bir gün. Bu günlerde yazmak kolay değil. Ancak yazılan çizilen hesaplananlara göre gerçekten bu sene için bilmediğimiz bir haber yoksa 150 altı bu kağıdın hakkı değil.

enerji hisselerine uydu..

çok prim yapmış hisselere uydu.

yeni bir dönüş ne zaman olur gözlemlemek

lazım..

kapa gelecek haberleri takip etmek lazım.

bakalım sözlerinde duran sahipler mi

yaşayarak göreceğiz.

3. Uzatmanin, tartismanin manasi yok. Adamlar yani patronlar temiz iş cikardi, iyi hayal satti. hepimize yukaridan devrettiler hisseleri. İyi para kazandilar, kazaniyorlar . İnsanin zoruna giden kurumsala satacagiz, yakinda aciklayacagiz diyerek insanlara son bir umit pompayip ellerindekileri muhtemelen kustular. Eger iyi sirket olsaydi 170 ten 110a inmezdi miatk. Sen yalanci bir sirketsin artik.

4.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Uzatmanin, tartismanin manasi yok. Adamlar yani patronlar temiz iş cikardi, iyi hayal satti. hepimize yukaridan devrettiler hisseleri. İyi para kazandilar, kazaniyorlar . İnsanin zoruna giden kurumsala satacagiz, yakinda aciklayacagiz diyerek insanlara son bir umit pompayip ellerindekileri muhtemelen kustular. Eger iyi sirket olsaydi 170 ten 110a inmezdi miatk. Sen yalanci bir sirketsin artik.
    Patronlar satış yapmış olsaydı bildirim gelirdi ancak diğer dediklerinize katılıyorum. Demek ki her gün tv’ye çıkıp demeç veren, üstüne üstlük benim hissem ucuz diyen patronların hissesine fazla güvenmemek lazımmış. Şu anda düşünceler olumsuz, 170ten 117ye geldiyse hisse, şirketin açıllamaları ekstra önemli oluyor ancak şu ana kadar da bir şey göremedik.
    Daha 3 milyon 950 bin lot meselesi var, tahtada satmaya kalkarlarsa o zaman sıkıntı iyice büyür.

5. Böyle dandik firmayi hangi kurumsal niye alsın. Benim için bitti

6. Hocam daha 2 gün önce böyle güzide bir şirket diye başlayan cümle 48 saatte nasıl dandik firmaya döner çok ilginç.
    Patron satışı ile ilgili kap yazısı var, orada piyasaya değil kurumsal a verilecek yazıyor, dolaşan yanlış bilgilere binaen diyor. Bu konuda sadece alanın kim olduğu belli değil o da bugün yarın eli kulağında. Kimsenin tahtaya mal kusacağı yok. Şirket muazzam kar açıklıyor, projeleri hayal mi değil mi zamanla hep beraber öğreneceğiz. Ben olumsuz düşünmüyorum, bu süreçte tek olumsuz gördüğüm eylem, yönetim kurulu üyesinin tvde fiyatımız hala ucuz demesi. Onu da şirket ve yönetimin bist'deki toyluğuna verdim. Ben birkaç yıl elimde tutup ne olacağını görmek istiyorum,bugün ki gibi sağlam düşüşler de eklemeye devam ediyorum. Ne demişler borsanın büyük kısmı psikoloji demişler, anlaşılan başarılı oluyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Patronlar satış yapmış olsaydı bildirim gelirdi ancak diğer dediklerinize katılıyorum. Demek ki her gün tv’ye çıkıp demeç veren, üstüne üstlük benim hissem ucuz diyen patronların hissesine fazla güvenmemek lazımmış. Şu anda düşünceler olumsuz, 170ten 117ye geldiyse hisse, şirketin açıllamaları ekstra önemli oluyor ancak şu ana kadar da bir şey göremedik.
    Daha 3 milyon 950 bin lot meselesi var, tahtada satmaya kalkarlarsa o zaman sıkıntı iyice büyür.

İnanıp inanmamak herkesin kendi takdiridir,ona karışılmaz ama aşağıdaki açıklamaya rağmen tahtada bir satış olacağına inanmıyorum. Borsada çok zaman hisseler gerçek değerinde olmazlar . Potansiyeli olan bir hissede düşebilir.Borsanın güzelliği ya da inceliği zaten ordadır. Yatırımcılar da düşük veya yüksek bu farkları görerek kazanmaya çalışır. Borsa bu manâda inanılmaz fırsatlar sunan bir yerdir.

Mia düşüşüyle bir fırsat verdimi onu zaman gösterir ama şahsen açıklamaları bekliyorum. Gelen açıklamalar çok istenildiği gibi olmazsa da ; yapılmış proje ve tekliflerin , başlanan yatırımların sonuçlarını ya da bu şirket nerelere kadar gidebilecek , arzu ettiğimiz başarı gelecekmi bunları görmek istiyorum.

Tabiiki hisseler elimde varken.

https://twitter.com/miateknoloji/sta...006144/photo/1

8. Hocam sıkıntı o değil sıkıntı hisse primlenmeye başlamışken televizyon, televizyon gezip şirketin hissesi ucuz deyip manipilosyan yapıp ertesi gün şirketin /10 a denk gelen ortak satışı açıklaması niye bunlarida canlı yayında söylemedin yatırımcı buna göre pozisyon alsın,şumdi burada patronlar iyi niyetli diyemeyiz
     Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    İnanıp inanmamak herkesin kendi takdiridir,ona karışılmaz ama aşağıdaki açıklamaya rağmen tahtada bir satış olacağına inanmıyorum. Borsada çok zaman hisseler gerçek değerinde olmazlar . Potansiyeli olan bir hissede düşebilir.Borsanın güzelliği ya da inceliği zaten ordadır. Yatırımcılar da düşük veya yüksek bu farkları görerek kazanmaya çalışır. Borsa bu manâda inanılmaz fırsatlar sunan bir yerdir.

Mia düşüşüyle bir fırsat verdimi onu zaman gösterir ama şahsen açıklamaları bekliyorum. Gelen açıklamalar çok istenildiği gibi olmazsa da ; yapılmış proje ve tekliflerin , başlanan yatırımların sonuçlarını ya da bu şirket nerelere kadar gidebilecek , arzu ettiğimiz başarı gelecekmi bunları görmek istiyorum.

Tabiiki hisseler elimde varken.

https://twitter.com/miateknoloji/sta...006144/photo/1
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 39/79 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •