Sayfa 29/80 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 635 madde; 225 - 232 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1. Bir 50 aldım. bir 50 içinde bekliyorum. Yalnız yarında tabandan verirseler 300 lot alırım.

2. Gelecege yatirim yapacaksa, şuanki fiyati ve muhtemele yarin daha düsük olacaksa , buralar firsattir. Bugün biraz aldim, yarin da bir miktar dusunuyorum.

3. Şu ana kadar 125 almışım ve 25 lot daha değişik kademelerde var. Ben esasen Viop yatırımcısının ve oradan kazandığım parayı güvendiğim hisselere yatırıyorum. Bugun gelecek Viop karı ile yarın da 300-500 lotarasi alabilirim ama birazda yarın ki hareketler belirleyici olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by DENİZ Yazıyı Oku
    Evet bu gün genel bir düzeltme . Mia aynı Mia. Bilanço mu kötüleşti. Olumsuz habermi var. Sadece bir düzeltme korkmak için hiç bir haber yok. Bugün lot arttirsigim için ayrıca memnunum.

5. Selamlar,
    Aranıza yaklaşık 10 gün önce katıldım. Bu hissede güzel bir hikaye olduğunu düşünüyorum. Selam vermek istedim..

6.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Aranıza yaklaşık 10 gün önce katıldım. Bu hissede güzel bir hikaye olduğunu düşünüyorum. Selam vermek istedim..
    Hoşgeldiniz.Öncelikle hayırlı olsun. Hissenin fiyatı son zamanların moda deyimi ile içsel değerine göre çok ucuz. Siz yine erken almışsınız diyebilirim. Hikayesi yeni başlıyor ve KAP'a güzel haberler geliyor. Burasının yeşillenmeden önceki son zamanlarındayız . Dutluk zamanlarının son demleri.
    Tabi bunlar kendi düşüncelerim.

7. 07.01.2021 tarihinde Kalyon Enerji tarafından
    başlatılan ve MİA Teknoloji – AselsanNET iş ortaklığında yürütülen Avrupa’nın
    ve Türkiye’nin en büyük Güneş Enerji üretim tesisi olan Karapınar Yeka-1 GES Enerji Tesisleri Güvenlik Sistemleri projemiz başarıyla tamamlanarak AselsanNET
    firmasına teslim edilmiştir.

20 Milyon m2 alana kurulumu yapılan, toplamda 3 Milyon
    500 Bin Panel ile 3 Milyar Kilovasaat üretim kapasiteli tesis, devletimiz ve
    milletimiz için kritik öneme sahiptir. Diğer ülkelere örnek teşkil eden, dünya
    çapında büyük ve önemli bir yere sahip olan böyle bir tesisin, güvenliğinin
    firmamıza teslim edilmesi bizleri gururlandırmaktadır.

Tüm çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkürü bir
    borç biliriz.

Toplam proje bedeli: ( 5.340.557,55 ?
    + 3.125.269,59 $ )

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Sayfa 29/80 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız