Special Days Image
Sayfa 72/91 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 722 madde; 569 - 576 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Golda payını %44 den %34 düşürüp bera ya peşkeş çektiler orada hatırlattı sahiplerinin kim oldugunu ?

Ve aralık 2022 ye kadar söz verdikleri bera pay satışını izahnamede söz verdiler ve söz tutmadılar

Amanda konyalım ….konya mı kayseri mi kaç bizden daha akıllılar ….

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Gitti gidecek olan kaldık senle başabaşa spek efendi artık temettü hesabı yapacağız yapacak bişey yok sen kur baskını kısa orta vade senin olsun uzun vade bana yeter sende istersen sonra kafanı duvarlara vur ömürlük kağıdım kaçtı bende zaten seni alırken bunu kabullenmiştim o yada sen olacaksın ömürlüğüm senle kaldık başbaşa artık o düşse sen tavanda olsan geçmeyeceğim bu bir işaret belki bana hadi eyvallah.

3. Kuruldan sonra istersen 36 yı istersen 25 i test et istersen yıllarca yatır dedim ya köy senin keyif benim tavanlar yapıp yalvararsan alamayacağın lotlar var artık ve onlara uzun vade hep eklemeler göreceksin savaşı güçlü olan değil dayanıklı olan kazanacak hep böyle olmuştur.

4. Diğer tarafta zaten kafamda bazı tereddütler vardı sende daha rahat o yüzden diğer tarafta lot sayımı artırdığım halde alım yapmamıştım hadi ortaklığımız hayırlı olsun.

5. KONKA yıllık kar değişimleri

2019--------------------------->19 mil.
    2020--------------------------->171 mil.
    2021--------------------------->403 mil.
    2022--------------------------->995 mil.

ortalama artış %50 düzeyinde... bu yılın kar rakamı 1,5 milyar olma ihtimali var buda sermayenin 11 katını aşıyor...
    spek efendiye hatırlatmak istedim.

6. imkb nin genelinde tedirginlik ve belirsizlik havası hakim..özelinde ve spesifik olarakda, hükümete yakın, yeşil sermaye denen yada anadolu kaplanlarıda denen şirketlerde ise ekstradan bir panik havası var..olası bir iktidar değişikliğinde aldıkları iş ve ihalelerin soruşturulması ihtimali yada başka bir şeylerden korku hakim..bu kadar karlı bilançoları, ucuz fk ve defter değerleriyle, sektöründe öne çıkan şirketlerin, bu denli düşmesi, bu derece kötü performans göstermesinin başka bir izahı yok..bence tabi...

bütün bunların işığında, kendimce bulduğum tek çözüm, borsayı bırakıp çıkıp gitmek ve nadasa bırakılan tarla gibi rahatlamak...ürettikleri kağıtlarla kıçlarını temizlesinler artıkın...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

7. Anadolu kaplanlari ha babam ha..ha haci dayim daya bakalim...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

8. Sn krokodil sizin vesilenizle tanıdım bu şirketi siz bu hikayeniz sonunu görecektiniz vaz mi geçtiniz üzülürüz o zaman

Sayfa 72/91 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •