Sayfa 86/91 İlkİlk ... 36768485868788 ... SonSon
Arama sonucu : 722 madde; 681 - 688 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    bence hislerim yani kendidüşüncem pek öyle fevkaladenin fevkinde bir bilanço beklemiyorum...benim beklentilerim yeni fabrika..arazilerin değerlendirilmeleri,sahip olduğu devasa arazilere güneş enerji santralleri kurulması..golda gıdanın halka arzı..ve bedelsiz verebilme potansiyeli...ben bunlara sebep takıntılıyım konkaya..ama tabi karlılıkta önemli..bekleyip yaşayarak göreceğiz...
    Hocam bir de geçenlerde gelen kap var.Seferihisar daki 316 bin metrekarelik tarla arsa vasfina dönüştü otel ve konaklama için burada yüzde 34 payı var. Şu haliyle belki 1.200 milyar yansır şirkete bu hisse burada nasıl tutuluyor anlamıyorum ytd...

2.  Alıntı Originally Posted by Kokadu Yazıyı Oku
    Hocam bir de geçenlerde gelen kap var.Seferihisar daki 316 bin metrekarelik tarla arsa vasfina dönüştü otel ve konaklama için burada yüzde 34 payı var. Şu haliyle belki 1.200 milyar yansır şirkete bu hisse burada nasıl tutuluyor anlamıyorum ytd...
    borsa askerlik mesleği gibidir..çoğu zaman mantık aranmaz..gizemlidir..çoğu zamanda decoder gereklidir şifrelerini çözebilmek için..yaa nasip deyip,bilançosuna,sektördeki konumuna,satışlarına, vizyonuna, gelecek projeksiyonuna bakıp, sabırla beklemek gerek..
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

3.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    borsa askerlik mesleği gibidir..çoğu zaman mantık aranmaz..gizemlidir..çoğu zamanda decoder gereklidir şifrelerini çözebilmek için..yaa nasip deyip,bilançosuna,sektördeki konumuna,satışlarına, vizyonuna, gelecek projeksiyonuna bakıp, sabırla beklemek gerek..
    Yaa nasip hocam bekliyoruz..

4.  Alıntı Originally Posted by Kokadu Yazıyı Oku
    Çok basit şirketin yaklaşık yüzde 80 i bir holdingin. Her şey holding in iki dudağı arasında tabi kanunlar dahilinde.

Tabi kurumsal büyük yatırımcı da söz sahibi olmadığı hisseye girmez, en azında yüzde sekseni bir holdingin olan hisseye girmez.

O yüzden ortam küçük yatırımcıya kalır onunda takati bu kadar.

5. TEZOL bakın işte şirket gibi şirket..hem temettü hem bedelsiz verdi...ve hisse değer artışıda ky dan yana yükseliyor...konka bir sürü potansiyeli var...hala daha bu komik fiyatlarda...sonra yatırımcı bize küfür ediyor diye dert yanıyorlar...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6. Bu şirket güya iktidara yakın neden hiç bir işi hızlı ilerlemiyor ne halka arz ne yatırım hiçbirinden haber yok demek muhalefet gelse piliyi pirtiyi toplayıp tuyecekler gibi bir görünüm var öyle bir güven eksikliği. Guc bela uyduruk bir geri alım sonra yine ses yok yine bekleyeceğiz ama niye güven kaybettiriyorsunuz her biriniz bir insan evladisiniz ailenize sovduruyorsunuz insanlara hiç mi onurunuz,haysiyetiniz, gururunuz yok birader zaten aciklamissin çık al şirketinin hisselerini bir kaç güven verecek açıklama yap.soylebecek çok şey var ama neyse..

7. Durdu

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. mayis 22 agustos 23 arasi alan satanlar ozellikle yapikredi ve bankoftan islem yapan insan musvattesi her kimse 22 milyon yapidan 22 milyon lot banloftan alip satan hisseyi baskilayan kim bilmedigimiz adi insan musvettesi hisseyle 6 aydir derdin nedir anlayamadik gitti 2 kere spk sokayette bulundum ses seda yok sikayetiniz alindi incelenecwk diyor,,yapi 22 milyon lot almis satmis 44 milyon eder bankofta aynisi 88 milyon lot islem yapmislar bu yapilan islemin komisyon orani borsa payi vs vs ettikleri kardan cok fazla tutmasina ragmen neden bu isleri yapip hisse ustunde surekli baski kurmaya devam ederler,madem sirketiniz bu kadar degerli bera yonetimi ve konka yonetimi hisse ustunde islem yapan sizlersiniz borsaya acmasaydiniz insanlarida magdur etmeseydiniz fabrika kuracagiz arsamiz var sanayo bolgesi olacak vs vs yalnlarla insanlari oyalayip birde yetmezmis gibi hissenin tajtasinda surekli baski olusturmak amac nedir

yapi ve bankof alim satimlarina bakiniz rekor hacim yapmaktalar

Sayfa 86/91 İlkİlk ... 36768485868788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •