Sayfa 28/91 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 722 madde; 217 - 224 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    ilk parti alışlaımı yaptım, 130 sermayeye 368 mil. kar , ilk yarıya göre 2,8 HBK hisse ikinci yarı üzerine koyduğu her kar ile kendine bir yön çizecektir... 28 ila 32 arasında dalgalanması doğal ve normal...
    5,1 milyon işlem ve AO 30,45 tavana yakın kapattık, 1,13 mil pozitif ...

2. kaç aydır taşıyorum. sadece dün bir gün yüzü gösterdi. hep yerinde sayıyor. haftaya dün aldığını vermez ise iyi.

3. Burda ise tuhaf bir üçlü var .Alka 77 lerde ,barem 45 lerde. Her 2 şirketin kapasitesinde olan konka ise 32 lerde. Bunlarda borsanın cilvesidir belki ama bu durum belli olmayan bir sürenin sonunda normale dönebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Burda ise tuhaf bir üçlü var .Alka 77 lerde ,barem 45 lerde. Her 2 şirketin kapasitesinde olan konka ise 32 lerde. Bunlarda borsanın cilvesidir belki ama bu durum belli olmayan bir sürenin sonunda normale dönebilir.
    bu şekilde deilde hocam gercekten biri karşılaştırma yapsa alka ile konkayı bu kadar şirketler arası fark olurmu acaba hergun cıkıyor alka ilginc zirvede

5. böylede aşağılık bir kağıtdır kendileri 3 tl iner 5 tl geri gelir...geçen bana biri aklı sıra laf sokuyordu...dinci istismarcıların kağıdı dedim diye..alka ve bareme baksın da utansın....
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6. 2021 in son işlem günü kapanış.
    Alka 15.437 Bugün 70.400 artış 4.56 kat
    Konka 7.167 bugün 29.980 4.18 kat

Alkaya bakıp utanacak aman aman bir fark yok.

7. sadece bir tarihten bir tarihe çizgi çekip kaç kat artmış olduğu ile hisse değerlendirmesi yapılmaz..finasal rasyo ve çarpanları ile hisseler karşılaştırılır..sözde...,görünüşte sektöründe sadece kartonsan ile mukayse edilebilecek...!!!!!! konka hissesi son bilançoları ile en az 40 ve 50 tl li fiyatlamalardan alınıp satılmalı idi...aşağılık hisse derken bunu kast ettim...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

8. Kârın nereden geldiğinede bakar piyasa örneğin 2021/4 teki yeniden değerleme.

Sayfa 28/91 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •