Sayfa 53/91 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon
Arama sonucu : 722 madde; 417 - 424 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by VARADER Yazıyı Oku
    Korkunçun yanına ünlem koymam lazımdı. Yanlış anlaşılmasın.
    Her göz aynı baksaydı dünya kör olurdu !!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yıllık bilanço da körler görmeye başlayacak ama bu sefer de şaş bakacaklar....Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
     Alıntı Originally Posted by iceman Yazıyı Oku
    Yıllık bilanço da körler görmeye başlayacak ama bu sefer de şaş bakacaklar....Y.T.D
    beklentiniz nedir biraz açıklar mısınız
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    beklentiniz nedir biraz açıklar mısınız
    Sermayesinin 5 katı kar yapan 1,9 milyar öz sermayesi, torbalıdaki arsası ve 1500 bedelsizi olan şirketin beklentisi ne olur diye bende merak ediyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by iceman Yazıyı Oku
    Sermayesinin 5 katı kar yapan 1,9 milyar öz sermayesi, torbalıdaki arsası ve 1500 bedelsizi olan şirketin beklentisi ne olur diye bende merak ediyorum...
    konkamıza tam saha baskı var ) 80 Lirayı gören kağıdı bi cezayla 60 indirdi uyanıklar. malıı toplaaaa bidaha 80. yer mi anadolu çocuğu )) aralık 3.hafta harekelilik bekliyorum bakalım ne edecek.

6.  Alıntı Originally Posted by iceman Yazıyı Oku
    sermayenin x katı kâr yazması beklentimidir veya neyin ölçütüdür ? Mesela sermayesinin 300 katı kâr yazan şirketlerde var. Onlar daha mı kârılıdır?

Alıntı Originally Posted by VARADER Yazıyı Oku
    sermayenin x katı kâr yazması beklentimidir veya neyin ölçütüdür ? Mesela sermayesinin 300 katı kâr yazan şirketlerde var. Onlar daha mı kârılıdır?
    Bebek bu bebekkkk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    Ekonomist Dergisi tarafından yürütülen "Anadolu'nun En Büyük 500 Şirketi" araştırmasının sonuçlarına göre Konya Kağıt San. ve Tic. A.Ş., net satışlar baz alınarak yapılan 2021 yılı sıralamalarında; Ambalaj sektörü sıralamasında 5. sırada, iller bazında (Konya) şirket sıralamasında 12. sırada ve genel sıralamada ise 324. sırada yer almıştır.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 53/91 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •