Sayfa 69/91 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 722 madde; 545 - 552 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Tavan da olsan canın cehenneme spek sen böyle devam et.

2. Geçti borun pazarı ister Niğde’ye ister tavana ister tabana nereye istersen oraya sür spek.

3. %7 yapmış neye yarar anlamsız tavan olsan da anlamsız… üstüne 1 tavan daha olsan yine anlamsız o yüzden boşa uğraşma vur aşağı.

4.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    %7 yapmış neye yarar anlamsız tavan olsan da anlamsız… üstüne 1 tavan daha olsan yine anlamsız o yüzden boşa uğraşma vur aşağı.
    aynen öyle....
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. konka ve bera icin paylasimlari twitterden yapiyorum buraya resim yukleme zahmetinden kurtuldum alani satani grafik durumunu elimden geldigince paylasacagim twitter aramaya #konka #bera yazarsa bulur tablo ve grafikleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by hakant1975 Yazıyı Oku
    konka ve bera icin paylasimlari twitterden yapiyorum buraya resim yukleme zahmetinden kurtuldum alani satani grafik durumunu elimden geldigince paylasacagim twitter aramaya #konka #bera yazarsa bulur tablo ve grafikleri
    Hakan Bey?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Sayfa 69/91 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •