Sayfa 71/91 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon
Arama sonucu : 722 madde; 561 - 568 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 37 civarına dizmiş alışları mal gelecek sanıyor

2. Mal kaptırdıysan düşen piyasada ne güzel işte hisseyi diri tut hem malını topla hem de belki malını kaptırdığın fiyatın altından alırsın ama öyle yapıyorsun ki alan bende benimle kalsın senin yaptığın bu spek belki adam uzunun daha uzuncusu şirket zaten ucuzun ucuzu sen anlaşılmaz şekilde çift taraflı zarara oynuyorsun devam et aynen böyle o gün ki yükselişin boştu zaten şimdi normale döndün vur daha aşağı bedava olsun gören alsın gelen kalsın verdikçe ver şirketin zaten kaçı kaldı ki dolaşımda.

3. Katolik nikahı kıyalım seninle sen evet diyorsun şu an böyle gitmesi durumunda ben zaten dünden razıyım ��

4. Dün satılan mallar yarın geri alınınca mızıkçılık yapma spek tamam mı sen böyle istiyorsun böyle devam.

5. ortalamayı düşürmek için elimdeki hissenin %50 si kadar alım yaptırdı bana... bıktım bunlardan

6. Bunlar açıkladıkları geri alımdan fazla mal kaptıracaklar burdan kaptırdıkları malın ortalamasını düşürecekler şahsım adına bende ufak ufak almaya devam edeceğim kimse yatırım tavsiyesi olarak almasın zaman gösterecek neyin doğru neyin yanlış olduğunu bu yanlışla ömür boyu bulunmaya razıyım eğer yanlış ise….

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Kaliteli bilançosunu,yapacaği yatirimlari,mefkuresini ,cibilliyetini,insanlarin tertemiz duygularini sui istimal yapan vicdanini sevdigim sirketi....hakem hakem anlarsin ya
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

8.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Kaliteli bilançosunu,yapacaği yatirimlari,mefkuresini ,cibilliyetini,insanlarin tertemiz duygularini sui istimal yapan vicdanini sevdigim sirketi....hakem hakem anlarsin ya
    Abi elinde varmı konka?
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

Sayfa 71/91 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •