Sayfa 22/91 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon
Arama sonucu : 722 madde; 169 - 176 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by VARADER Yazıyı Oku
    Yakaladığı rüzgarı kaybetmez ise yıl sonu 1 milyar efk zor görünmüyor. üzerine yeniden değerleme ve özkaynak yöntemi ile değerlenen varlıklarda dahil edilirse, o arada birde torbalıya kazmayı vurduk der ise …. Neyse ben çalı arkasından sessizce izleyeyim. Kusura bakmayın biraz varsayım üzerin konuşuyormuş gibi oldum. Hiç bir yatırımım bu kadar heyecan vermemişti.
    Ytd.

Gerçekten bu hisse heyecan yapıyor. Borsa varsayımsız olmaz ,önemli olan bunların gerçeğe uygun olması,hayal olmaması.Bizim öngörülerimiz ise gerçekleşmesi kolay olanlardır. O yüzden sorun yok .

2. Muhteşem bir bilançoya ve geleceğe bu kadar direnen bir hisse görmedim. Bilanço öncesi ölü taklidi yapan hisse şimdide direniyor.
    Suyu tersine akıtmaya çalışıyor. Olabilir ama sorun değil.

3.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Muhteşem bir bilançoya ve geleceğe bu kadar direnen bir hisse görmedim. Bilanço öncesi ölü taklidi yapan hisse şimdide direniyor.
    Suyu tersine akıtmaya çalışıyor. Olabilir ama sorun değil.
    Hocam dur çıkmasın az daha toplamam lazım hep kendinizi dusunmeyin

4.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Hocam dur çıkmasın az daha toplamam lazım hep kendinizi dusunmeyin
    Sağolasın ,ağzımdan lafı aldın. Madem onuda söyleyim. Aslında favori kağıtların hemen gitmesini bende çok istemem.. Sebebi
    sizin de dediğiniz gibi para yönünden müsait olduğumuzda daha fazla mal alabilmek için. Bir yerden para gelebilir ya da portföydeki diğer bir hissede güzel bir çıkış olur ve böylece gitmeyen hisseden yüklü mal alınmış olur.
    O yüzden favori kağıtların hepsinin birden çıkışına hiç gerek yok.

5. GİMSAN vardı bir vakitler borsada eskiler bilir..gurbetçi sermayesi ile kurulmuşdu..efsane fiyat hareketleri olur her sene para bırakırdı..1 tl li fiyatlardan 1200 lü fiyatlara kadar gitmişliği vardı..neticede gimsan yani gediz iplik battı..bir şekilde..çok mağdur olan vardı...sonunda gediz ambalajı kurdular..2017 senesinde alınacak hisse ararken gedzayı buldum..dedim bir şekilde bu iş tutar yaptıkları işlere ürün gamlarına ve makina parkuruna baktım..gimsanın kefareti olur bu gedza dedim..2017 idi 4,72 den aldım..gitmez..gitmezde gitmez..her hafta aradım şirketi..benden bıkmışlardı..8,5 ay bekledim..sattım kağıt bedelsiz ve temettülerle 100 tl yi gördü galiba..

KONKA da gedzadaki hatayı yapmayacağım...kombassan holdingin kefaretide bu konka olacak..bilançosu iştirakleri sektördeki konumu bana bekle diyor..oltamı attım büyük balığın vurmasını bekliyorum şöyle 200 gr ve üstü balık olsa tadından yinmez...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6. Konka borsanın yeni hissesi ve aslında bu güne kadar çokta ciddiye alınmadı . Ancak son gelen bilanço ile dikkatleri üstüne çekti.
    Spek ya da büyük firmalar ,nihayet onlarda anladı konkanın ve bilançosunun önemini.
    Bu sebeple hissede bu güne kadar yer tutmalar olmuşsa da, büyük çaplı yeni girişler bilanço ile başladı ve devam edecek görünüyor.
    Bu hissede sabredenler daha çok kazanacaktır.

7. Şu tahtada 30 dan önce gün içi dahi olsa düzeltmeye gitmek spek adına kendi ayağına sıkmaktan başka birşey değil dökemez yeni mal kaptırmalara sebep olursun.
    Ytd.

8. Dunyada 2 milyar musluman 57 tane islam ulkesi var....nohut tanesi kadar birakin proteini gaz bile cikarmaya gucleri yetmiyor...borsada hayatin prototipi..hangi haci hocanin kaadi agiz tadi ile yatirim keyfi verdi..verecek..veriyordu?...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Sayfa 22/91 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •