Sayfa 8/91 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 722 madde; 57 - 64 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hocam 6,95 ten arz oldu senet.!!!
    düz hesap olsun diye küsüratları yazmadım,,11 in üstünü de gördü hisse.11.38 falan.
    6.95-11.38
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

sıralama ana ortaklığa ait öz kaynaklara göre bedelsiz gücüne göredir. hisse anlık değerleri saat 12.11 deki değerlerdir.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

kapanış

1 nisandan itibaren yıldız pazara giriyor,hayırlı olsun.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Bank of un elinde oyuncak olmasa bari.

2021 i 700 milyon ciro ile kapatırız demiş,,810 milyon yapmışlar,,demekki bütçeleme,mütevazi,abartma yok.
    2022 yılını ise 1 milyar ciro yaparız diye hedeflemişler.,esas faaliyet kar oranı %26,,bu senede favök,260-280 milyon gelebilir.

Sayfa 8/91 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •