Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon
Arama sonucu : 99 madde; 81 - 88 arası.

Konu: HALKS - Halk Sigorta

1. Çok kastı.ama artık önü açık yeni zirvelere yelkenler fora

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,216
    Sermaye(TL)
    349.000.000

Net Kar(TL)
    231.198.894
    Dönem:
    2019-12

Neredeyse sermayesine yaklaşmış karı,hisse böylece biraz daha kelepirleşti,yarınki tavanı 2.75,üçüncü tavanda satılabilir anca,zaten borsada ucuz hisse kalmadı karlılık orantısına göre,bundan sonra bölünmeler bedelsiz olur sanırım,eski zirvesi 15 cıvarıydı,son bedelli bölünmesiylen şu anti tavan olan 2.50,yani önünde yeni hedef zirveler olabilir... Dolaşımdaki Pay Oranı
    7,35%,yani çok sığ hala bölünmelere göre,alan rahat seri tavan çektirebilir,bunu biz 0.70 yaptığında görmüştük 2 üstüne defalarca tavan çekerek gelmişti,yani işin özü altın yumurtlayan tavuktu herzaman bana göre,halka arzından beri peşini hiç bırakmadım,üstelik 0.70 olduğunda bedelli bölünüş sonucu bayağı hisse almıştım,çğu hisseleri hep kar yazdıktan sonra satmıştım,ama her nedense bunda yarıdan azını sattım,bayağı uzun süre bunda yattım,sanırım 3 üzerine atarsa elveda diyebilirim,çünkü eskiye göre bu 20 demek,buda iyi bir kazanç demek,8 sene içinde toplamda 1 milyon lot elimden geçmiştir,neyse 3 üzeri attığında benden alan hayrını görsün,TS'yi 0.90 maliyetlen 2.80'e kadar taşımıştım,bugün 5.59 tavanda,yani orsada aç gözlü değilim,sadece duracağım yeri iyi bilirim,postalar başka kelepir hisseler damlarım,zaten şu anda onlardan elimde 5 adet mevcut...herkese bol kazanç...ytd.

3. Fk 3.77. bistin en ucuz kağıtlarindan biri şuanda.

Normal de 5 fk ya kadar yolu var ama şu birleşme işi bir miktar belirsizlik yaratıyor.

Ama yine de bu fiyatlar kelepir bana göre.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

aylık takas

7. Birisi bugün elindekileri boşalttı biraz aşaya geldi ama yine yola devam dedi.sanki hisse üçe beşe katlamış gibi aceleyle sattı biri.bu aralar hisseler on kat yirmi kat hatta otuz kat gidenler var( hubvc-gyhol-rysas-rygyo aklıma gelenler) bu daha ne yaptı ki

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,216
    3.67 gördü bugün,çaktırmadan gitmeye devam...1/3 boşalttık 1 altı maliyetlen,sayısız trade kazanç %1000 üstü en az

Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •