Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 99 madde; 17 - 24 arası.

Konu: HALKS - Halk Sigorta

Alıntı Originally Posted by pokemon Yazıyı Oku
    Genel takas atacak arkadaşlar yokmu.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kagida ugrayan yok herhalde bir banami girdi mubarek kagit

2. takibimde olan bir hisse daha alış yapmadım halkbank davası sonuçlansın ona göre degerlendirmeyi düşünüyorum...hisse güzel mal yok zaten piyasada halkabank davasında önemli birşey çıkmazsa iyi yerlere gider...

3. Pişman etmeyecek eğer sıkıntı olmazsa Halkbank alakalı.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Piyasa öncesi demek, piyasa öncesi demektir. 😊 piyasaya çıktığı an şekil değişir. Bazen 1 yıl sürer, bazen daha fazla. Yıllık karı önemli, gerisi önemsiz. Takibe aldık, yavaş yavaş toplayalım. Bu tarz senetlere birden giriş olmaz . Çıkmak isteyen olursa girmek doğru olur.

5. Dolaşımda 11 milyon senet var. En son kar 35 milyon gelmiş. Sermaye 187 milyon, fk 7, defter değeri 1/1 seviyelerinde. Bu tarz sigorta şirketleri kendi faaliyetleri ile geçirebiliyor . Yani Halkbank ile işlem bağlantısı olan her sigorta buradan yapılmak zorunda. İlerisi için gelir garantisi olan bir sistem.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Piyasa öncesi demek, piyasa öncesi demektir. �� piyasaya çıktığı an şekil değişir. Bazen 1 yıl sürer, bazen daha fazla. Yıllık karı önemli, gerisi önemsiz. Takibe aldık, yavaş yavaş toplayalım. Bu tarz senetlere birden giriş olmaz . Çıkmak isteyen olursa girmek doğru olur.
    piyasa öncesi demek, işlem görmediği anlamına mı gelmekte? Neden bu kağıt piyasa öncesi işlem görmekte? Sıkıntılı bir hisse mi?

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    piyasa öncesi demek, işlem görmediği anlamına mı gelmekte? Neden bu kağıt piyasa öncesi işlem görmekte? Sıkıntılı bir hisse mi?
    Halka arz okurken bu şekilde olmuş. İleriki zamanlarda tam işleme Acarlar ama ne zaman onu bilmek zor

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Halka arz okurken bu şekilde olmuş. İleriki zamanlarda tam işleme Acarlar ama ne zaman onu bilmek zor
    valla bu ne hız. Çok teşekkür ediyorum cevap için. bu hisseye yatırım yapmayı düşünüyorum ve HALKB ile çıkacağını düşünüyorum.

Bunun temettü veya bedelsizi var mı? Bilginiz var mı?

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •