Sayfa 280/323 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon
Arama sonucu : 2579 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-5

1. bankalar uzun vadede fazla bir şey kazandırmaz diye düşünüyorum ,hele bu iktidar döneminde
    Tekfenin sıkıntısı covid döneminde olumsuz etkilendi , devlet işi de vermiyorlar beşli grubun içinde değil ,yurt dışı işleri de pek iyi gitmiyor bir enkai gibi değil ama primli bir hisse değil ,ileride işleri düzeltirse ,yürür
    sarky bildiğim bir hisse değil ama dolanan muhabbet patronun tv de ,dolar bulmakta güçlük çekiyoruz demesiyle hisse olumsuz etkilenmiş,yani primli değilse istikbali iyiyse alınabilir üstat
    dohol u Allah bildiği gibi yapsın elimize yapıştı kaldı ,son bilanço iyi gelmeyince hisseyi yürütmüyorlar okullu hisseden çıktıktan sonra bir daha belini doğrultamadı ,halbuki adamın elinde çok düşük maliyetli 360 milyon doları var 3 ayda bir milyar liradan fazla prim yaptı ama sallamıyorlar
    ardyz yazılım sanırım ,endeks geçmişte uyuzken hep bu yazılım bilişim hisseleri yürüyordu

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Evt belkide bir 4 sene sonra sunu diyeceksiniz
    Mobtl 1.59 idi
    Bir webster adini zikretmisti ama
    Dikkate almadik
    Suan 10 tl
    ��������
    haklı olabilirsin ama bu gün bile endeksin zıplamasına bir tepki vermedi ,öyle olunca ister istemez endekse tepki veren hisselere yöneliyorsun ,kademeleri çok şişiriyorlar bunu neden yapıyorlar bilmiyorum ,düşmesine de çıkmasına da yol vermiyor birileri
    buna benzer odaş var ama odaş devamlı kademeleri şişik değil

3. Bu gün dünya borsalarında endeksi bizimki kadar yükselen sadece Rus borsası var ,dün de aynı şekilde düşmüştü
    tuhaf tuhaf şeyler

niye bu kadar özdeşleşmiş anlayan beri gelsin Reisin gözü kara NATO dan bir görev verirler Rusya ya savaş açarız falan mı zannediyorlar

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    bankalar uzun vadede fazla bir şey kazandırmaz diye düşünüyorum ,hele bu iktidar döneminde
    Tekfenin sıkıntısı covid döneminde olumsuz etkilendi , devlet işi de vermiyorlar beşli grubun içinde değil ,yurt dışı işleri de pek iyi gitmiyor bir enkai gibi değil ama primli bir hisse değil ,ileride işleri düzeltirse ,yürür
    sarky bildiğim bir hisse değil ama dolanan muhabbet patronun tv de ,dolar bulmakta güçlük çekiyoruz demesiyle hisse olumsuz etkilenmiş,yani primli değilse istikbali iyiyse alınabilir üstat
    dohol u Allah bildiği gibi yapsın elimize yapıştı kaldı ,son bilanço iyi gelmeyince hisseyi yürütmüyorlar okullu hisseden çıktıktan sonra bir daha belini doğrultamadı ,halbuki adamın elinde çok düşük maliyetli 360 milyon doları var 3 ayda bir milyar liradan fazla prim yaptı ama sallamıyorlar
    ardyz yazılım sanırım ,endeks geçmişte uyuzken hep bu yazılım bilişim hisseleri yürüyordu
    Garan eldeki ppf gibi
    Akmaz kokmaz manasinda

Tekfen b30 daki en primsiz hisselerde o sebeple dusundum

Sarky patronu ne yaparsa tersi olur
    Tr nin tek bakir ureticisidir!

Bistte 30 kusur teknoliji hissesinden b100 de olan tek ardyzdir

Dohol ve mobtl gibi arkasi guclu ama ucuz hisselere karsi da sempatim var diyelim😀

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Bu gün dünya borsalarında endeksi bizimki kadar yükselen sadece Rus borsası var ,dün de aynı şekilde düşmüştü
    tuhaf tuhaf şeyler

niye bu kadar özdeşleşmiş anlayan beri gelsin Reisin gözü kara NATO dan bir görev verirler Rusya ya savaş açarız falan mı zannediyorlar
    Rusya ile hic bir korelasyonumuz yok tamamen tesaduf
    Ikisinin cok dusmesi alim firsati gibi geldi diye drgerlendiriyorum

Bir tiyo vermedin...

Bir tiyo vermedin. Biliyorsun ne döndüğünü. Alacağın olsun kara çocuk. Artık buraya yazmam. Paylaşmayı sevmiyorsun...

Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Bir tiyo vermedin. Biliyorsun ne döndüğünü. Alacağın olsun kara çocuk. Artık buraya yazmam. Paylaşmayı sevmiyorsun...
    Ya defol git canim sikkin biktirdin artik

Sayfa 280/323 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •