Special Days Image
Sayfa 3/323 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2579 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-5

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Arkadaslar temettu emekliligini neden hic konusmuyoruz
    Isdmr ergl ismen uclusuyle dusunulemez mi?
    Bizde yürümez bence
    Çok zor.

Gayrımenkul alıp kira emekliliği daha verimli gibi

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Arkadaslar temettu emekliligini neden hic konusmuyoruz
    Isdmr ergl ismen uclusuyle dusunulemez mi?
    üstad önce bi gidin shangil den özür dileyin adam iran oluyosunuz diyodu taş taş geçtiniz adamla adam ben ekonomistim demediği için mi bunlar daha beter olmayız inşallah

3. bu arada yeni topic hayırlı olsun

şey: 10,17 imiş not düşeyim

4. hey gidi web üstat myfinans ve de sadi hocam hep beraber faiz fon kim binde 1 fazla veriyo fonlar bileşik mi onları kovalıyorduk şimdi arkamızı kolluyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bizde yürümez bence
    Çok zor.

Gayrımenkul alıp kira emekliliği daha verimli gibi
    dönem dönem değişiyor üstadım o fikirler şimdi yabancı %5 değiştirse pozisyonunu kaç sene alır zararı kurtarmak dipte olduklarını varsayarsak falan mantıklı olabilir şuan da tüm kağıtlar 2 sene öncesinin 2- 3 katı cesaret işi biraz sanki bi bakarsınız abd paraları çeker hiç belli olmaz ayarı kaçtı dünyanın

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    dönem dönem değişiyor üstadım o fikirler şimdi yabancı %5 değiştirse pozisyonunu kaç sene alır zararı kurtarmak dipte olduklarını varsayarsak falan mantıklı olabilir şuan da tüm kağıtlar 2 sene öncesinin 2- 3 katı cesaret işi biraz sanki bi bakarsınız abd paraları çeker hiç belli olmaz ayarı kaçtı dünyanın
    İşte o yüzden toprağa ve betona yatırm yapmak en iyisi
    Biz faydalamasak bari bizden sonrakiler faydalanır.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    İşte o yüzden toprağa ve betona yatırm yapmak en iyisi
    Biz faydalamasak bari bizden sonrakiler faydalanır.
    Türkiye de gayrımenkule yatırım yapıp da ben zarar ettim ya da aldığım gayrımenkul mevduat, tahvil gelirinden daha az değer kazandı diyeni görmedim. Zaman zaman fiyat artışları durmuştur ama bir süre sonra yoluna devam etmiştir.

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Türkiye de gayrımenkule yatırım yapıp da ben zarar ettim ya da aldığım gayrımenkul mevduat, tahvil gelirinden daha az değer kazandı diyeni görmedim. Zaman zaman fiyat artışları durmuştur ama bir süre sonra yoluna devam etmiştir.
    bu kadar çiftçiyi köylüyü sütçüyü batırdıktan üretim yapamadıktan sonra betonun yenmeyeceğiniz anlarız üstad.

sonra yerli kızlar elin arabının ağzına kendi eliyle dürüm deper asgari ücretinen bkz. sosyal medya

Sayfa 3/323 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •