Sayfa 301/323 İlkİlk ... 201251291299300301302303311 ... SonSon
Arama sonucu : 2579 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-5

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Econfin senin gibi hipneyi bu dunya gormedi...

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    +1
    +1 ne güzel bir sayfamız vardı, webster abim vardı valla helal olsun, bravo

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. iyi ,samimi yazan biriydi her kim rahatsız ediyorsa engelleyip cezayı ona kesmesi gerekir ,kendine değil
    yani rahatsız edende rahatsız birisi bir forum sayfasında yazdığına bakın

"Hay amk putinin lan arkadaş ne zamana denk geldik. Yaşamaya bile fırsat yok. Rus ***leri amk."

Zamanın da kimseye küfür ,hakaret falan etmeden ceza verdiler 2 sene sonra genel aftan tekrar geldim
    Bu rahatsız arkadaşı yönetim uzaklaştırması gerekir ama müşteri azaldı diye göz yumuyorlar sanırım ..Böyle olmaz

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    iyi ,samimi yazan biriydi her kim rahatsız ediyorsa engelleyip cezayı ona kesmesi gerekir ,kendine değil
    yani rahatsız edende rahatsız birisi bir forum sayfasında yazdığına bakın

"Hay amk putinin lan arkadaş ne zamana denk geldik. Yaşamaya bile fırsat yok. Rus ***leri amk."

Zamanın da kimseye küfür ,hakaret falan etmeden ceza verdiler 2 sene sonra genel aftan tekrar geldim
    Bu rahatsız arkadaşı yönetim uzaklaştırması gerekir ama müşteri azaldı diye göz yumuyorlar sanırım ..Böyle olmaz
    Bilader investingde buldum, özür diledim. Benle sorunu olmadığını söyledi. Oaradaki hesabımı kapatmasam alıntı yapardım.

İkinci olarak da forumda kimseye küfür etmedim. Kadın ve çocukların ölmesine neden olan caniye de saydırırım. Forumdan atarlarsa atsınlar...

Yine nick değişmiş investingde bu sefer uğraşamam. İş görüşmesine gidecem. Siz de bakın rica edin. Benden nefret ediyor sanırım.

7. Üstadı petrolün şaha kalktığı bu dönemlerde saygıyla anıyoruz…

8. bravo Webster yine bildin…. Ama yoksun 😭😭

Sayfa 301/323 İlkİlk ... 201251291299300301302303311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •