Sayfa 309/323 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon
Arama sonucu : 2579 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-5

1.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    sana devrettim webo gelince haber ver ama

2. Selamlar Regal üstad;
    Webster üstadı bilirsiniz her zaman pozitif eğlenceli ve nezaket sahibi olmuştur.
    Buradan ayrılmasının sebebi modlardan biri kendisini uyarmış, küfür vs yüzünden o yüzden artık yazmam ye mesaj atmış bana.
    O mod her kimse kendisini özür dilemeye davet ediyorum böyle kaliteli bir insanı kaçırdığı için bana kalırsa hisse net kaybetti.

3.  Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    Selamlar Regal üstad;
    Webster üstadı bilirsiniz her zaman pozitif eğlenceli ve nezaket sahibi olmuştur.
    Buradan ayrılmasının sebebi modlardan biri kendisini uyarmış, küfür vs yüzünden o yüzden artık yazmam ye mesaj atmış bana.
    O mod her kimse kendisini özür dilemeye davet ediyorum böyle kaliteli bir insanı kaçırdığı için bana kalırsa hisse net kaybetti.
    Aleyküm selam Fuatım. Nasılsın. Borsa nasıl gidiyor. Umarım hissedesindir. Hangileri var sende.
    Bizim Bosch nerelerde görüşüyormusunuz.

forumu bırakmaya karar verdim hem çoğu şeyi anlamıyorum hemde vakit çok alıyor çoğusuda yardım sever değil kırdığım ettiğim olduysa özer dilerim

5. bu başlık terkedilmiş, neden böyle oldu?
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6. Sn webster bu gece itibarıyla forumda görülmüştür.
    Kendisini sayfasına bekliyoruz.
    Özledik valla.

7. tez vakit kürsü hazırlana o vakit, geleneksel ulusa seslenişlerini bekliyoruz.

emmi de gelsin ama...

8. Kürsü falan hazır da sayın dr webster kayboldu gene.

Sayfa 309/323 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •