Sayfa 305/323 İlkİlk ... 205255295303304305306307315 ... SonSon
Arama sonucu : 2579 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-5

1. Yllardır belki sitenin kurulduğu yldan beri burayı takib ederim.Ne ustalar geldi geçti.Ne zamanki birileri tekniği ile görüşleri ile öne çıksa insanların ilgisi artsa bir virüs gelir orayı dağıtır.Bu hep böyle oldu.Bazıları bir daha hiç yazmaz bazıları da bir zaman sonra tekrar yazmaya başlar.Sn.Webstar'ı bende takip ederdim.Bana herhangi bir faydası varmıydı hayır yoktu ama yf işleriyle uğraşanlara oluyordur.Ben alaylı espirilerini severdim,inşallah tekrar yazmaya başlar.

2.  Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Yllardır belki sitenin kurulduğu yldan beri burayı takib ederim.Ne ustalar geldi geçti.Ne zamanki birileri tekniği ile görüşleri ile öne çıksa insanların ilgisi artsa bir virüs gelir orayı dağıtır.Bu hep böyle oldu.Bazıları bir daha hiç yazmaz bazıları da bir zaman sonra tekrar yazmaya başlar.Sn.Webstar'ı bende takip ederdim.Bana herhangi bir faydası varmıydı hayır yoktu ama yf işleriyle uğraşanlara oluyordur.Ben alaylı espirilerini severdim,inşallah tekrar yazmaya başlar.
    hangi yıllardan beri buradasınız.

3.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Fuat merb kimse kalmamış burada
    Hoş geldiniz.
    Terkedildi burası.
    Size bir başlık açalımda şu sisteminizi yeniden anlatın millete, faydalı olur.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz.
    Terkedildi burası.
    Size bir başlık açalımda şu sisteminizi yeniden anlatın millete, faydalı olur.
    hoş bulduk şeyhim. teşekkür ederim sağolun.

5.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    hoş bulduk şeyhim. teşekkür ederim sağolun.
    Nasılsınız, bayadır yoktunuz, yine yazmaya devam edin, eksikliğiniz hissediliyor, ister bu başlık ister yeni bir başlıkta devam edelim bence.

6. buradan devam edelim şeyhim. bu sayfada hepimizin emeği var. yapabileceklerimizi bile yıkmamak gerekir.

7. Öyle.

Ben ereğli, ford, sasa gibi iyi yönetilen şirket hisselerini biriktirmek mi yoksa iyi yönetilen hisse fonlarını biriktirmek mi tercihi arasında gidip geliyorum.
    İyi yönetilen hisse fonlar bizim için zahmetsiz ve bist 100'deki 10 civarı şirket hariç yıllık getirileri hisseleri geçmiş durumda.
    Enflasyon herşeyi yedi bitirdi, bakalım gelecek neler gösterecek.

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Öyle.

Ben ereğli, ford, sasa gibi iyi yönetilen şirket hisselerini biriktirmek mi yoksa iyi yönetilen hisse fonlarını biriktirmek mi tercihi arasında gidip geliyorum.
    İyi yönetilen hisse fonlar bizim için zahmetsiz ve bist 100'deki 10 civarı şirket hariç yıllık getirileri hisseleri geçmiş durumda.
    Enflasyon herşeyi yedi bitirdi, bakalım gelecek neler gösterecek.
    Enflasyonu tek borsa geçer. Biliyorsunuz 2019 da bu yana fonları inceledim. hisse senedi ile mukayese dahi edilemez. fon bir nevi sepet. zaten kendi içinde geliri filtre ediyor. H.Y.Fonlar, eskiden, uzun soluklu borsa yükselmesinde para kazanmış olabilir ama yapay zeka, testere piyasasında kazanma şansları yok.bist 100 hisseleri herzaman enflasyonu geçiyor.Bu bir gerçek. Biliyorsunuz en uyuz bist 100 hissesi SKBNK bile şu haliylei fonlardan iyi para kazanıyor

Sayfa 305/323 İlkİlk ... 205255295303304305306307315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •