Sayfa 13/428 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 3421 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Bu arada ben bir daha çok aşağılara geleceğimizi sanmıyorum.

Bunun 2 nedeni var ,

1- USD bazında hisse çok düştü. Bu hissenin %70'e yakını yabancının elinde ( Redinghton ve Perea ). Dolayısıyla çok düşerse müdahale gelir. Geldiğini de 2 kere gördük. Bundan sonra daha sık müdahale gelir.

2- Bence 10,0-11 arası satan bir sürü insan şu an hazır olda bekliyor , sattıkları yere gelsin yada daha aşağısına gelsin de alalım diye. O yüzden hisse buralara geldikçe destek gelecektir.

Sonuçta artık 2022 senesi çok farklı olacak bir şirket bu. USD kalıcı olarak durulduğu anda Arenaya olan talep artacaktır.

2.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Allah hayırlısını eylesin. Ülke herkesin. Kötü olmasından kimse yarar sağlayamaz.
    Amin Üstadım.Keşke herkes bunu anlayabilse.

3. Evet ülke bizim ama umarım bu ülkeyi bu hale getirenler ve ona destek olaranlar ileride büyük bir utanç duyacklar. Bu gidişle türk şirketleri yabancılarin eline geçecek. Konut alarak vatandaşlık kazanan Araplar kurun düşmesiyle daha çok ev alıp TC vatandasi olacaklar. Sorun bakalım kim ülkesini daha çok seviyor?

4. perea olmadan aşagı suzulmesi çok can sıkıcı
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    perea olmadan aşagı suzulmesi çok can sıkıcı
    Mail atacağım demiştiniz Omar Musa ya.Cevap gelmedi mi.

6.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Mail atacağım demiştiniz Omar Musa ya.Cevap gelmedi mi.
    yok gelmedi henuz gelirse paylaşacagım
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. KENN ya da baska masal anlatan tayfa...bana dunya ulkelerinin listesini verin...
    o ulkelerdeki vatandaslarin mevduat dagilimi ile birlikte..ulkelerde vatandasin mevduatinin ne kadarinin kendi para cinsinden ve doviz cinsinden diye YUZDESEL DAGILIMINI gosteren bi tablo verin..

MASAL ANLATMAYIN...ALMANYADA MEVDUATIN YARIDAN FAZLASI DOLARA BAGLANSA EURO DA GOCER!!

PARA NEDIR NE DEGILDIR DAHA BUNU BILDIGINIZ YOK...ICERDEKI SATILMIS TAYFASI ILE DISARDAKI PATRONLARININ NEDEN BU YOLU ZORLADIGINI DA ANLAMANIZ MUMKUN DEGIL BU YUZDEN...

BUGUN DEVLET BAHCELI DE AYNI ESASTA ACIKLAMA YAPTI...TURKIYE KENDISINI KUCAKTA TUTMA MEKANIZMALARINDAN BOSANMA DERDINDE...80 DARBESINDEN BU YANA KUR ILE SOYULAN ULKEDE FAIZ ARTTIRARAK SOYGUNDAN KURTULAMADIGI DEFALARCA TEST EDILDI BU ULKENIN...BUNU DEVLET BAHCELI BILE ANLAMIS GORUNUYOR:) DARISI BU ULKEYI SOYMAKTAN BASKA DERDI OLMAYAN PISLIKLERININ RAPORLARINI TEKRARLAMAKTAN BASKA BI SEY BILMEYENLERIN BASINA..

MEVDUAT DAGILIMI LISTESINI BEKLIYORUM...BENI AYDINLATIN...

TR NIN DAGDAKI PKK DAN SONRA DOLARPKKSINI DA YOK ETMESI MECBURI.

8. he he andersenden masallar
    @borsavizyon

Sayfa 13/428 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •