Sayfa 323/428 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 3421 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Hocam kime sordunuz bilmiyorum ama kendi adıma paynet beklentisi yoktu şirkete ortak oldugum dönemde.
    Brightstar şirketinin satın alınması sonrası beklentim vardı.
    Yani sonuç olarak 2024 ü beklerim hedefime ulaşmaz ise.
    Ytd.
    Dogrudan size degil de, sanki forumda cogu kisinin kafasinda baska baska kagitlar var da, burdan paynet haberi gelsin, sen yoluna ben yoluma gibi bir hava var.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by velay Yazıyı Oku
    Dogrudan size degil de, sanki forumda cogu kisinin kafasinda baska baska kagitlar var da, burdan paynet haberi gelsin, sen yoluna ben yoluma gibi bir hava var.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    O bende de var :) Yalnız başka kağıt yok aklımda sadece borsayı bırakmak var.

3. Paynet haberi gelincede ne olacağını ben kestiremiyorum.
    Tavan tavan mı gider tavan alerjisi olanlar duruma nasıl tepki gösterir ya da uyuyan dev perea uyanırmı.
    Kestirmek zor cidden.Olmaz dediğimiz olabiliyor.
    Hayırlısı olsun.

4. İlla ki paynet ile ilgili olumlu veya olumsuz bir haber verirler herhalde.Yoksa böyle nereye kadar gider?
    Ytd.

5. Şu saatten sonra 20 tl olmuş 30 tl. Olmuş hiç umrumda değil. Bugün 50 tl.de olsa zarardayım. Bana sattıramaz artık, hele hele düşürerek hiç sattıramaz. 10 tl. Olacağını bilsem satmam.

6. Aynen Hocam zamanında bize ,size satarken düşüneceklerdi.Şimdide kıvranıp dursunlar istedikleri gibi.13 yapsın alayım az daha.
    Satmasaydılar zamanında,şimdi geri almak için kıvranıp duracağınıza.Anca tahtada teknik oyunlarla oyuncularla vakit geçirir ya da birkaç keklik bulursa onunla avunsun dursun.

7.  Alıntı Originally Posted by furai Yazıyı Oku
    Şu saatten sonra 20 tl olmuş 30 tl. Olmuş hiç umrumda değil. Bugün 50 tl.de olsa zarardayım. Bana sattıramaz artık, hele hele düşürerek hiç sattıramaz. 10 tl. Olacağını bilsem satmam.
    Bu saatten sonra satsak hangi hisseyi alacağız??Alsak zaten hepsi uçmuş gitmiş bir bu var yerinden kımıldamayan.Bende her gün sövüyorum ama bununla artık ahiretlik olduk.:hah:

8. bugünde küfürümü eksik etmeyeyim.. senin gibi hissenin yedi sülalesini ......yim.

Sayfa 323/428 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •