Sayfa 411/431 İlkİlk ... 311361401409410411412413421 ... SonSon
Arama sonucu : 3443 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. herkese herkesime geçmiş olsun.Emirhan Bey iki gündür hisse özelinde yaşananlar hakkında bir analiz bekliyoruz.gerçekten oyak aldığı 1,2 milyon lotu zararına vermiş olabilir mi?bunda bir iş var gibi.sanki sahibi tam toplayamadı bir şelale yaptı .

2. X te yazılanları okuyorum bende oyak zararına mı verdi nasıl hesaplamışlar bilemedim ama parça parça çıkmış öncesinde iki gün önce 105 bin lot satmış,öncesinde de vardı ufak satışları aynı kişi olduğunu varsayarsak maliyet nasıl hesaplamışlar belkide adam zararsız çıktı.

3. Bugün itibarı ile istese yerine koyabilirdi bir kısmını.Adama kızdım ama sonuçta herkesin öngörüsü kendine.
    En son tam harekete başlayacak iken Ukrayna Rusya savaşı başlamıştı.Şimdi Filistin İsrail.
    Belkide risk almak istemedi.
    Kendi adıma zaten sektörde primsiz adil değerinin altında olduğunu düşünüyorum.
    Buna rağmen endeksten daha çok düştük.
    Ytd.

4. Şirket yönetiminin böyle zor günlerde yatırımcısını bahane bulmadan koruması gerekir.

Sonuçta ben şirketin halka arzına katılmadım ama bist aracılığı ile arza katılmış olan bir yatırımcıdan veya onun devretmiş olduğu başka bir yatırımcıdan bi eder karşılığı devralmış oluyorum.Yatırımcısının yanında yer alan şirket yöneticisi olmak bu kadar zor olmamalı.

5. Omar Musa yı da hâla anlamış değilim.
    Tabandaki lotu perea almış olsaydı şu an başka bir yerde olurduk.

6. Bugün bir ara 1 usd nin altını görmüşüz.Oysaki 1 gbp yi bile geçmiştik geçen hafta.
    Kâbus bitsin artık.

7. https://www.google.com/amp/s/www.mil...uruyor-6929170

Paynet GM Onur Bey
    Açık Bankacılık çözümümüzde lisans kapsamımızı genişleterek 2023’te bu çözümümüzü daha geniş bir yelpazede sunuyor olacağız. demiş röportajda.(Nisan 2023)

Ben anlamıyorum 2023 bitmek üzere kap ta haber falan yok lisans genişletme ile ilgili.Yıl bitiyor.Nedir son durum?
    Bilanço dönemide yaklaşıyor.
    Endeksten daha çok nasıl düşer ki?

8. Emirhan hocam bu haftayı değerlendirme şansınız var mı

CPH1893 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 411/431 İlkİlk ... 311361401409410411412413421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •