Sayfa 51/428 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3418 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Hsbc den hesap açıp alımları ordan yapalım��
    Satıcılar 2 kere düşünür az bir lot alsakta :)

iyi fikir ama en fazla 1-2 kere kandırabilirsin piyasayı. 2-3 kere 3-5 bin lot alıp bırakırsan , yalancı çobanın hikayesine döner iş sonra gerçeği de gelse piyasa fake alış sanar :)

Ama arada gerçek HSBC de 100 bin lot alırsa 2-3 günde bir o zaman güzel taktik olur.

2. Bugün alan da gizemli ortak arkadaşlar.13 ve altında pasif alışları var ve muhtemelen seans sonu yukarı sürecek 100 bini tamamlamak için.

Satış için doğru zaman değil diye düşünüyorum. Satan bir daha geri alamayabilir.

Endekse satış gelmezse daha fazla bence yukarı sürecek son 5-10 dakika.

3. Yılbaşı çekirdeği çitletip ekrana bakıyorum bir hareket yok.
    Çekirdek bitecek :)

4. Az bir nakitim vardı onuda bağladım
    2022 ye nakitsiz gireceğim 😅

5. 2021'i 13 üstü atması iyi oldu 2022 hepimize güzel hayırla alabileceğimiz kazançlar nasip etsin herkese mutlu yıllar diyelim pazartesi görüşmek üzre.

6.  Alıntı Originally Posted by Hasan4325 Yazıyı Oku
    2021'i 13 üstü atması iyi oldu 2022 hepimize güzel hayırla alabileceğimiz kazançlar nasip etsin herkese mutlu yıllar diyelim pazartesi görüşmek üzre.
    Amin cümlemize inşallah.

7. Arkadaş bu hisse ne bahtsız bir hisse ya. Dün İş yatırım bugün Ziraat afedersiniz kıçlarını yırttlılar hisse yükselmesin diye.

Ben bunun kasıtlı ve kötü niyetli olarak yapıldığını düşünüyorum artık. Yoksa hazır almaya niyetli bir adam varken neden hisseyi bu fiyattan satıyorsunuz. Satış için adamın almasını bekledi resmen Ziraat.

Madem satacaktın 13,10'lardayken satsaydın. 12,98 ortalama ile 100 bin lot mal sattı.

Bu baskılama olmasa çok rahat 13.15 hatta üstünde kapatırdık.

HSBC de 13 üstünde çok alıcı değildi. 12,90 civarına gevşeyince 1-2 kere alım yapıp kendini hatırlattı ben buradayım dedi. Sonra 13'e duvar örüp altına indirmemeye çalıştı ve tüm 100 bin lotu neredeyse 12,98 - 13 arasından aldı.

Buraya bu kadar satış gelmeseydi bence yukarı sürecekti aktifden 100 bin lotu almak için. Fakat Ziraat neden böyle bir saçma hareket yaptı anlamadım. Kötü niyetli bir hareket bence. Yoksa BofA da hazır alışa dönmüş , HSBC aldı mı en az 100 bin alıyor bu da biliniyor , bırak alsın adam Pazartesi sat 13,30'dan neden buradan harcadın malını.

Neyse yine artı kapattık buna da şükür.

Herkese sağlıklı , huzurlu , hayırlı seneler dilerim.

8. Credit Suisse 9102 lot almış.Maliyeti 13.410 Hsbc alımı gelecekmi diye bakıyorum bende .

Sayfa 51/428 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •