Sayfa 54/432 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 3456 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Haber mi var ?
    Herhangi bir haber gözükmüyor bende Üstadım.
    Ne oldu bitti anlayamadım ben.

2. tahta sahibi yani görünen iş yatırımdan-ziraatten işlem yapan birileri (hesaplarından sadece birkaçı oldugunu düşünüyorum) bazı kararsızların dökülmesi için marj actı sanırım. QNB ve global bu fırsatta cıkıs yapmışlar. ancak anlamadıgım bu harekete ne gerek vardı. cünkü ciddi bir toplanma görünmüyor normalde.
    Son düzenleme : alltimeinvest; 05-01-2022 saat: 13:24.

3. alış satışlara bakılırsa , İnfo , Osmanlı , A1 ve Alnus aynı anda alıp yukarıdan satmış gibi görünüyorlar.

15-20 dakikada çok yüksek işlem hacmi yaptılar operasyon bitince köşeye çekildiler.

İnfo hariç diğerlerinin elinde mal kalmadı.

Olsun ortalamalar yükseldi iyi oldu.

Enteresan bir gün oluyor bakalım sonu nasıl bitecek. HSBC veya Credit yok ortada. Credit 4-5 bin lot aldı sabah ama gerisi gelmedi.

Hisse zora girmedikçe devreye girmiyor o. Bakalım akşama seviyeye göre ne yapacak göreceğiz.

4. Dün sabah radyoda dinledim Almanya elinde olan 6 nükleer güç santralini 4 e indirecekmiş ve ayrıca tamamen yenilenebilir enerji kaynaklarına geçiş yapacak son yıllarda baya bir çalışması bu konuda, tabi ki arena denilince güneş enerjisi yenilenebilir enerji demek bizlerede yansıması olacaktır bu işin. 2022 içinde göreceğiz dahada önem kazanacaktır.

5. Küçükandonyadis kardeş bir teknik yorum alalım senden.

Sanki 15 dakikalıklarda dipte gibi. Günü 14 üzerinde kapatabilir gibi bir izlenim var bende.

Bir şekilde bu hafta 14,82 üzerinde kapatabilirse o zaman önce 16,60 sonra 21 yolu açılıyor gibi.

Bence bugünkü hareketi de teknikçiler yaptı. 13,40 üzerinde muhtemelen al verdi sinyaller , sonra 14,30 üzerinde de sata döndü.

A1 , İnfo , Osmanlı ve Alnusdaki teknikçiler de bu hareketi yaptılar 20 dakika içinde. Keşke daha yavaş gitseydi 14,40 direncine.

Neyse en azından direnci görüp geri desteğe geldi. Şimdi yön her halukarda yukarı eğer endeksde bozulma olmazsa.

Ben böyle görüyorum. Sen ne görüyorsun.

6.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Küçükandonyadis kardeş bir teknik yorum alalım senden.

Sanki 15 dakikalıklarda dipte gibi. Günü 14 üzerinde kapatabilir gibi bir izlenim var bende.

Bir şekilde bu hafta 14,82 üzerinde kapatabilirse o zaman önce 16,60 sonra 21 yolu açılıyor gibi.

Bence bugünkü hareketi de teknikçiler yaptı. 13,40 üzerinde muhtemelen al verdi sinyaller , sonra 14,30 üzerinde de sata döndü.

A1 , İnfo , Osmanlı ve Alnusdaki teknikçiler de bu hareketi yaptılar 20 dakika içinde. Keşke daha yavaş gitseydi 14,40 direncine.

Neyse en azından direnci görüp geri desteğe geldi. Şimdi yön her halukarda yukarı eğer endeksde bozulma olmazsa.

Ben böyle görüyorum. Sen ne görüyorsun.
    Hocam okuldayım malesef detaylı bakamıyorum o yüzden, ama şöyle diyebilirim seanslık 13.43 üstünde kaldığımız sürece yön yukarı 14.03'te bir direnç var oranın üstü bir önceki yakın zirvemiz olur.Zaten bayrak formasyonumuz hâla aktif.
    Son dakikalarda oyuncuların çıkmasını temenni ediyorum :)

Kısa için bu yorumu yaptım günlük haftalık detaylı grafikleri akşam atacağım inşallah.

7.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Hocam okuldayım malesef detaylı bakamıyorum o yüzden, ama şöyle diyebilirim seanslık 13.43 üstünde kaldığımız sürece yön yukarı 14.03'te bir direnç var oranın üstü bir önceki yakın zirvemiz olur.Zaten bayrak formasyonumuz hâla aktif.
    Son dakikalarda oyuncuların çıkmasını temenni ediyorum :)

Kısa için bu yorumu yaptım günlük haftalık detaylı grafikleri akşam atacağım inşallah.

eyvallah kardeşim.

Sen bak derslerine bizimki boş iş :)

8. İş yatırım sabahtan o kadar baskı yapıyor, öğlenden sonra çok daha yüksek fiyattan açığını kapatıyor. Bence ufak hesap yapan birilerini nemalandırıyorsa orda hesap büyüktür. İş yatırım takip edilmeli.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 54/432 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •