Sayfa 228/428 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 3421 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Kapa olumlu gidiyor haberi yeterli gelmemişse daha güzel çözümler bulabilecek bir mevkiide oturan onlar.

2.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Tv programına çıkıp yorum yapıyorsa hisse fiyatından ve tahtanın durumunundan haberdardırlar.Bununla ilgili bir adım atılmıyorsada kendi kategorisini belirlemiştir iş dünyasında.
    bana kalırsa o günlerde çıkması da planlı bir şeydi önce 60 lira hisse için pahalı değil diye televizyonda açıklama yaptı peşinden %212 bedelsiz açıkladı bunun sebebi hisseyi taşıtacak yeni hamallar lazım dı ve bizde o hamallarız o günlerde ve ertesinde epey bir malı k/y ya yıktılar. o günlerde alan bir çok yatırımcının daha maliyetine bile gelmedi kağıt..eminim bir çok kişi maliyetine yaklaştıkça satmaya başlayacak ve 2 yıl bedava hamallık yapmış olacak. kategoriye gelirsek zaten belli değil mi sizce hangi patron kendi haricinde başka birinin kazanmasını ister..

3. Yani şu saatten sonra beklemek en güzel tepki gösterme şeklidir bana göre.Kaçan fırsatlara bakmayacağız,hamallık yapmaya devam edeceğiz .Elimizden birşey gelmiyor maalesef.
    Genede yatırım tavsiyesi değildir şeklinde yazayım.

4. Bofanın elinde daha 100 bin lot civarı mal var.Satmaya çalışıyor izlenimi devam ediyor.İnşallah buralardan tahtayı göçertmeden bitirir.

5.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Bofanın elinde daha 100 bin lot civarı mal var.Satmaya çalışıyor izlenimi devam ediyor.İnşallah buralardan tahtayı göçertmeden bitirir.
    Daha fazla malıda olabilir.Neyse hesapları bir an evvel halletsinlerde kendi aralarında.Su akar yolunu bulur nasıl olsa.

6. Smile

Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Recco Bey merhaba,Arena biriktirmeye mi başladınız sizde :)
    Yoo :) . Arena defterini 2020'de kapattım. 10 yıllık macera son buldu o tarihte. Yine borsadayım ama genelde bist50 içindeki hisselerde işlem yapıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Ayın 1 inde yukarıdaki yorumu yapmıştım, normalde düşeni kıran hisse kesikli çizgi üzerine atıp yoluna devam etmesi gerekirdi.
    Grafikteki rakamları yazayım, düşen çizgisi ( kırmızı ) 13.86 kesikli çizgi 14.28 e denk geliyor.
    Ama asıl önemli olan mavi yatay 14.54 çizgisidir, burası aynı zamanda aylık pivot direncidir.
    Siyah kanal üst bandı 15.45 - 50 seviyelerindedir.
    Pazartesi takip ederiz rakamları.

Evet durum bu.

8. Paynet haberi gelsin bu hisse 10ları görür demedi demeyin ekleme yapmaya gerek yok başka sağlam hisse bul onu al buna bağlanmayın derim yatırım tavsiyesidir bu hisseyi ALMAYIN KARDEŞİM ELİNİZDE KALIR.

Sayfa 228/428 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •