Sayfa 367/428 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417 ... SonSon
Arama sonucu : 3418 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. 1,5 sene oldu nerdeyse Paynet’i satıyoruz açıklamaları, 1 seneye yaklaşıyor görüşmeler olumlu gidiyor KAP açıklamaları. Yatırımcı size güvenip beklemeye geçti. Bazıları ne alabiliyor, ne satabiliyor, kilitlendi kaldı. Gizlilik kisvesi altına soktuğunuz bu satış olayı, çoğu yatırımcıyı mağdur etti eminim. Bu ne vurdumduymazlık, ciddiyetsizlik ve sorumsuzluktur? Dünyada borsaya kote şirketler arasında en kötü yönetime sahip şirketler sıralaması yapılsa, dünya tarihine geçer bu yönetim. Finansal ders kitaplarında ibret olsun diye okutulur. Olumlu gidiyor diyip, yıllar geçirmek bırakın ahlakı etiği, kanun karşısında bile suç olmalı (bilmiyorum bu işlere SPK’nın tahammülü nekadar). 2024, 2025, 2026 sizin keyfiniz olunca mı satış haberi ile ilgili olan biteni paylaşacaksınız? Kötü CEO, kötü yönetim olunca sonucu yatırımcı düşmanlığı oluyor.

YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by kardanadam3 Yazıyı Oku
    1,5 sene oldu nerdeyse Paynet’i satıyoruz açıklamaları, 1 seneye yaklaşıyor görüşmeler olumlu gidiyor KAP açıklamaları. Yatırımcı size güvenip beklemeye geçti. Bazıları ne alabiliyor, ne satabiliyor, kilitlendi kaldı. Gizlilik kisvesi altına soktuğunuz bu satış olayı, çoğu yatırımcıyı mağdur etti eminim. Bu ne vurdumduymazlık, ciddiyetsizlik ve sorumsuzluktur? Dünyada borsaya kote şirketler arasında en kötü yönetime sahip şirketler sıralaması yapılsa, dünya tarihine geçer bu yönetim. Finansal ders kitaplarında ibret olsun diye okutulur. Olumlu gidiyor diyip, yıllar geçirmek bırakın ahlakı etiği, kanun karşısında bile suç olmalı (bilmiyorum bu işlere SPK’nın tahammülü nekadar). 2024, 2025, 2026 sizin keyfiniz olunca mı satış haberi ile ilgili olan biteni paylaşacaksınız? Kötü CEO, kötü yönetim olunca sonucu yatırımcı düşmanlığı oluyor.

YTD.
    Hocam öyle bir kahve çocuklarının eline düştük ne söylesek booşşşş ne anlatsak boş!!!Aldığımızdan bu yana bir gün yüzü görmedik paramız pul oldu!!!Kar edip satan bir tane küçük yatırımcı yoktur bu hissede hepimizi Payneti satacagız diye bağladılar buralara 16 aydır satacaklar!!!Hepsinin keyfi yerinde şirket yerinde duruyor ballı maaşlarını alıp oturuyorlar şirket bu gün 80 milyon usd ediyor ama yarın pazara çıkarsalar en az 600 milyon usd isterler.Küçük yatırımcı ezilmiş salçası çıkmış çokta umurlarında değil!!!3 ay sonra tam 2 seneyi tamamlayacağım bu hissede inanın artık gram inancım kalmadı bunlar payneti satsalar bile onada 1000 tane filim fırıldak bulurlar!!!Gideceğine dair hiç bir inancım yok ama yinede bir ümit.Uzun lafın kısası Allah bunların bin belasını versin.Şu enflasyon ortamında bizleri rezil rüsva ettiler!!!Her sabah seansa söve söve başlayıp söve söve bitiriyorum

3. Sakallı ipppppne seni ön plana alalım. Kayıplara karıştın.

4. Genel kurulda Eyüp dediğine bakmamak lazım. Cehennemin dibinde bir aksilik olmazsa gitmeyi düşünüyorum. İzmitten geleceğim. Çok zor olacak toplu taşımayı kullanacağım. Umarım yetişebilirim.

5. son 2 yıl içerisinde alanların en düşük seviyesi olan 9.30 .Bu fiyattan alanların bile maliyeti yaşadığımız enflasyon ortamında en az 35 tl civarı.Şirketin elemanlarına buralardan top çevirttiğini düşünüyorum.Paynet ile hiçbir gelişmenin olmadığını düşünüyorum.Şayet olsaydı bunu bilen yönetimin küçük yatırımcıya satış sonrası mal itelemek için çoktan mal toplamaya başlayacağını düşünüyorum!!!Bu tahtanın bu halde olmasının tek sebebi şirketin ta kendisidir.Sadece Arena ve Birgstar maliyeti 122 milyon usd olan şirket 80 milyon usd.de sürünüp duruyor.

6.  Alıntı Originally Posted by ÖZKNTLK Yazıyı Oku
    Genel kurulda Eyüp dediğine bakmamak lazım. Cehennemin dibinde bir aksilik olmazsa gitmeyi düşünüyorum. İzmitten geleceğim. Çok zor olacak toplu taşımayı kullanacağım. Umarım yetişebilirim.
    Benim mesafemde uzak İstanbul a.
    5 Mayıs 10.30 mesai saatine denk geliyor.

7. Benim anlamadığım, hisseye dönüşebilir tahvil ihraç edilme kararı çıkarsa hangi fiyattan olacak.Bu nasıl belirlenecek?Bilen var mı?

Arkadaslar gelebilen herkesi genel kurula katilmaya davet ediyorum, hem tanismis oluruz hem de ne kadar cok olursa o kadar KY nin hisseye ilgisini ve magduriyetini yansitiriz. Sorular ve cevaplar cok onemli. Hissenin yaninda durmaya davet etmemiz ve geri alim paynet gibi sorulari sormamiz lazim!

Sayfa 367/428 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •