Sayfa 30/428 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 3418 madde; 233 - 240 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. iş saga duvar ordu.hsbc piyasa genelinde alış yapan kuruma benziyor alışları hep otomatik ve küçük
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    iş saga duvar ordu.hsbc piyasa genelinde alış yapan kuruma benziyor alışları hep otomatik ve küçük
    Hatırlayan varmı bilmiyorum Deutschenin malını küçük küçük alışlarla sıfırlamışlardı vakti zamanında.Bende doğru hatırlıyorsam tabi.

3.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    iş saga duvar ordu.hsbc piyasa genelinde alış yapan kuruma benziyor alışları hep otomatik ve küçük

2020 mayıs ayında , hisse henüz bölünmemiş iken , 15 lira civarında Deutche , HSBC vasıtasıyla 700 bin lot mal satmıştı.

O zaman da satışı HSBC böyle küçük partilerle 363,378,374 gibi garip partilerle satmıştı.

Şu anda da HSBC bu miktarlarla alım yapıyor. 2 gün sonra görürüz kimin için aldığını. Deutche için olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Hatırlayan varmı bilmiyorum Deutschenin malını küçük küçük alışlarla sıfırlamışlardı vakti zamanında.Bende doğru hatırlıyorsam tabi.

ya hocam kalp kalbe karşıymış. Aynı anda yazmışız birbirimizden habersiz.

5.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    ya hocam kalp kalbe karşıymış. Aynı anda yazmışız birbirimizden habersiz.
    Evet Üstadım yalnız ben eksik hatırlıyorum Siz doğrusunu yazmışsınız.Ben alış satış karıştırmışım.Yaşlılık zor :)

6. Ne zaman olur bilmiyorum ama yaklaşık 2.8 usd zirvesini işler yolunda giderse tekrar göreceğini düşünüyorum.Bu hafta kararsız gibi gözüküyor.Çıksam mı insem mi havasında.
    Ytd

7. Tahta çok enteresan. Tavana kadar 230 bin lot satıcı var ama bunun 170 bin lotu 13.19-13,31 arası.

Ben bunu derken 40 bin lotu aldılar kaldı 130 bin lot ilk 10 kademede.

Alırlarsa fırlar.

8. Safları sıkılaştıralım aranıza geliyorum

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 30/428 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •