Special Days Image
Sayfa 373/428 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon
Arama sonucu : 3418 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    bugün verip kurtuldum şundan. zararım yok, altın ve dolar bazlı da kardayken verip kurtuldum. kalanlar inşallah bol bol kazanır.
    yaklaşık 95 centlerden bıraktığım arenaya ufak ufak 70 centten geri dönmeyi düşünüyorum pazartesi. borç azalması, stoklar hoşuma gitti bilançoda ancak şu kredi kartı olayının ne kadar olumsuz/olumlu etkileyeceğini bilen var mı? aklıma bir tek bu takıldı.

bir de tahta o eski hacimsiz günlerine geri dönmüş, can sıkıcı olacak biraz.

2. Emirhan epey bir zaman önce (muhtemelen yıllar) Ömer Musa'nın tahmini olarak dolar bazında maliyetini paylaştı diye hatırlıyorum ama hafızamda kalmadı maalesef, hatırlayan var mı yada bu konuda tahmini olan var mı?

3. Ne bu yaa? herkes satıp gitti mi? cenaze evi gibi haftalardır. Hisse iyiyken herkes konuşur. Esas böyle günlerde birbirimize destek olmalıyız.

4.  Alıntı Originally Posted by UYSAL61 Yazıyı Oku
    Ne bu yaa? herkes satıp gitti mi? cenaze evi gibi haftalardır. Hisse iyiyken herkes konuşur. Esas böyle günlerde birbirimize destek olmalıyız.
    Buralarin çok ucuz olduğunu düşünüyorum ve tekrar toplamaya başladım

5.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Buralarin çok ucuz olduğunu düşünüyorum ve tekrar toplamaya başladım
    Hele 70 centin altına düştüğünde alımı arttiriyorum.

6. Haydar Acun MAC fonuna biraz daha ekleme yapmış. Geçen ay 258k lot idi şimdi 391k lot olmuş.
    2 senedir bekliyoruz, biraz daha bekleriz
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp şahsi görüşümdür.

7.  Alıntı Originally Posted by tim42 Yazıyı Oku
    Haydar Acun MAC fonuna biraz daha ekleme yapmış. Geçen ay 258k lot idi şimdi 391k lot olmuş.
    2 senedir bekliyoruz, biraz daha bekleriz
    Bende 2 senedir bekliyorum hem paramız hem zamanımız heba oldu gitti.Çok da ümitli değilim bu hisseden ancak sonu nereye giderse gitsin ne kadar zaman sürerse sürsün buradayım.İnatlaştık artık sonumuz hayır olsun.:)

8. KAP: ARENA [ ] ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1158484
    Dosyalar:

Yeni İş İlişkisi 2023-06-13
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Tedarikçi (Supplier)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı ZTE Corporation
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı -
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı -
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih 2023-06-14
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi Şirketin cirosunu olumlu yönde etkileyecektir.
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz
    ile Dünya'nın önde gelen cep telefonu üreticilerinden ZTE ile "ZTE Nubia ve
    Redmagic" marka cep telefonu ve aksesuarların Türkiye genelinde dağıtımına
    ilişkin münhasır satış ve dağıtım protokolü imzalamıştır. 160 Ülkeden fazla
    ülkede ve bölgede global telekom operatörlerine, kamu ve özel müşterilere ve
    tüketicilere hizmet eden ZTE, 33.000'den fazla çalışanı ve gelirinin %16.4'ünü
    ARGE yatırımlarına ayırma stratejisi ile en yenilikçi ve yaratıcı teknoloji,
    ürün ve çözümleri Dünya'daki nüfusun 4'te 1'inden fazlasına ulaştırmaktadır.
    Şirketimiz özellikle "Nubia" markalı cep telefonlarının, 3D Tabletlerin, Akıllı
    Saatlerin ve 'Red Magic' markalı oyun telefonlarının Türkiye pazarına sunulması
    amacı ile çalışmalarına hız verecektir.

Bu anlaşmanın Şirketimizin cirosunu önemli yönde etkilemesi beklenmektedir.

Pay sahipleri ve Kamunun bilgisine sunarız.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 373/428 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •