Sayfa 386/429 İlkİlk ... 286336376384385386387388396 ... SonSon
Arama sonucu : 3427 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Temettü verdiği gün alanlar için dediğiniz geçerli olabilir. İkimizde eski yatırımcı olarak; Siz memnun olduğunuza göre kendi adıma konuşayım. İki yıl önceki fiyata daha yeni geldim. Paynette ki kar artışı ve brigstar gibi bir firmayı aldı ve hake bu fiyatta bence rezil ve ötesi bir hisse +10 yıllık bir yatırımcı olarak söyleyeyim.
     Alıntı Originally Posted by NoNamee Yazıyı Oku
    Temettü verdiği günden buyana yüzde 50 yapmış daha ne olsun arkadaşlar. Hacim artmış mal yeterince toplu değil biraz sabır biraz şükür

2. Bizim en büyük hatamız 2 yıl önce bu hisseden çıkmamamız zaten keza başka hissede olup da kazandığı kar ile bir iki tane gayrimenkul alıp karını 5 e 10 a katlayamamak yok sa hangi malda olursan ol ülkenin bulunduğu enfilasyon artamında para her türlü hiç oldu.

3. Şöyle bir örnek vereyim Nisan ayında x bir hisse aldım dolar bozdurdum. Hisse yüzde seksen yaptı hisseyi satıp doları yerine koyduğunda eksi yüzde 35 kalan yüzde 45 kar. Hisse nisandan bu yana yüzde 30 kar yapmış olsa idi yüzde 5 zarar otomatik olarak. Hisse aynı fiyatta kalsa yüzde 35 dolar zararı.

4. Son toplu alış yaptığım dönem 2280 lot Arena ile 2550 dolar veya 2080 sterlin veya 42.25 gram altın alabiliyordum.Ocak ayının ilk haftası olması lazım.Zaten ben aldım tepetaklak oldu.
    Yani şimdi 34-36 lira olursa dengeye gelecek..
    Sabır.

5. İkinci çeyrek net kâr iyi gelir inşallah.
    Net kâr ile hesaplanan rasyolara bakıyor çoğu yatırımcı onu anladım.

6. Gerçi ne gelirse gelsin daha uzun bir süre burda kalacak şekilde yatırım yaptım.

7. Benimde söylemek istediğim bu zaten dostum ne zaman aldığımız ve neye göre kıyasladığım önemli. Hatırlarsanız 1 lot 1 dolar çok eksi alanlar için bedelsiz bölündü hiç dolar karşısında bile çok eskiler zarar yazmadı. Benim konumum farlı ben tüm maliyetim dolar 7 tl iken yerine yoktum kendime göre hatırı sayılı bir miktar lotum var sıfır sermayeli onuda yeri geldiğinde satıp çıkmak istiyorum. Herkese bol kazançlar

8.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Son toplu alış yaptığım dönem 2280 lot Arena ile 2550 dolar veya 2080 sterlin veya 42.25 gram altın alabiliyordum.Ocak ayının ilk haftası olması lazım.Zaten ben aldım tepetaklak oldu.
    Yani şimdi 34-36 lira olursa dengeye gelecek..
    Sabır.
    Zirveden almayı başardım.Kendimi tebrik ediyorum :)

Sayfa 386/429 İlkİlk ... 286336376384385386387388396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •