Sayfa 115/428 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 3421 madde; 913 - 920 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Bu tahtaya strateji yapan bana kalırsa iş. Kendilerine göre bir hesap kitap yapıyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Çağan Yazıyı Oku
    Şimdi gördüm,bende 1 kademe derinlik var.
    Yanlış görmediysem oyak yüklü satış yazmış 14300 e.
    Birkaç tanık olmuştum ne zaman oyak yüklü satış yazsa hisse yukarı yönlü sert yukarı yaptı.Tabi genelleme yapmak yanlış olur Bakalım bu sefer ne yapacak.

%99 fon satışı idi OYAK satışı.

Daha önce de OYAK üzerinden bir çok kez yatırım fonları alıp sattı.

Bu tahtada tek kademeye 50-100 bin alış veya satış emrini sadece fonlar koyuyor.

Fonların yatırım mantığı bizimkine pek uymaz. Bu kadar beklentisi olup da 1 sene içinde belki de 3 katına çıkacak olan hisseyi satmak bize ters gelebilir ama fonların mantığına ters gelmiyor yada bu detayları umursamıyorlar.

2 gün önce de İş yatırımdan 33 bin lot satmış fonlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    %99 fon satışı idi OYAK satışı.

Daha önce de OYAK üzerinden bir çok kez yatırım fonları alıp sattı.

Bu tahtada tek kademeye 50-100 bin alış veya satış emrini sadece fonlar koyuyor.

Fonların yatırım mantığı bizimkine pek uymaz. Bu kadar beklentisi olup da 1 sene içinde belki de 3 katına çıkacak olan hisseyi satmak bize ters gelebilir ama fonların mantığına ters gelmiyor yada bu detayları umursamıyorlar.

2 gün önce de İş yatırımdan 33 bin lot satmış fonlar.
    Emirhan Bey Üstadım bende tam bu satışları karşılayanın Bofa olmasına sevinmelimiyiz yoksa üzülmelimiyiz diye düşünürken tahtanın pestilini çıkarmaya başladı bile.
    Hakkımızda hayırlısı.

4. Beklentiler dahilinde Endeksten pozitif yönde ayrışabilirdik bugün.

5. Bugün için 15 güzel kapanış olur hayali ile öğle yemeğine gitmiştim.

6. icerde o kadar sacma bi senaryo icin bi taraflarini yirtiyorlar ki...

dolar tl gevsemesin diye adam gun icinde surekli borsa satmak zorunda kaliyorlar...bu kadar mi aciz bu moronlar?

tl cinsinden tek ucuz varlik tr de artik sadece borsada var...ve dunyadaki en buyuk finansal balon da dolar tl balonu...bu balon merkez bankalarinca ayakta tutulan ve balon olmus gelismis dunyanin borsa balonlarindan bile defalarca daha buyuk ve alti bos bi balon...

bu dolar tl balonu eninde sonnda patlayacak cunku YALANDAN BASKA ICERIGE SAHIP DEGIL...isin en biretlik tarafi ise bu dolar esegi yapilan vatandas zannediyordu ki dolar aldim zengin olurum ama kendisinin esek olarak dullanildigin ve sirtina 150 milyar dolar yuklenilerek icra edilen dolar tl balonunun da magduruyuz diye bugun sokaklardalar:) ithal etmek zorunda oldugun tum her sey dolarla fiyatlandigi icin...

tr dunyada paranin cok lakin finansal cehaletin en zirvede oldugu ulke ...ve kendi kendisine bela olma konusunda dunyada kendisiyle rekabet edebilecek tek bi toplum daha yok...

tl cinsinden ucuz olan varliklari kacirmayin ama copunuzu bile yabancilara bu deli sacmasi kurlarla asla ama asl asatmayin...

dunyanin icine dustugu sacmalik seviyesini merak eden gitsin ukrayna konusunda satanik ya hudilerin genelvi olmus bati dunyasi ile rusyalarin ukrayna konusunda tabana tabana zit soylemlerinin neden mumkun oldugunu sorarark baskasin...malum bilgi cagindayiz her yer uydu dolu ama tabana tabana zit masallari hala anlatabilenler var...

7. Vay arkadaş sabah başka akşam başka.
    Günlükçülerin işi çok zor olmalı.

Sayfa 115/428 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •