Sayfa 344/428 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394 ... SonSon
Arama sonucu : 3418 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Kaç dakikadır işlem geçmiyor tahtada

2. a.q bilgisayarı sata sata bitiremedi

3. o.ç nun en önde giden bayraktarısın..

4. Bu kağıt neden gitmez anlamadım gitti
    borsa uçtu bu hala 3000 endekste..

5. 15 gün sonra seninle 2 yılım dolacak o.c. Oğluma miras olarak bırakacağım. Ben hayrını göremedim inşallah o görür. Bu arada endeks 1400 iken bu o.c 20 liraydı.

6. Lanet olsun senini gibi kağıda..

7. Şirket borç sorununu çözmek için , şirket borçlanma aracına başvurmaya karar vermiş. Son gelen KAP haberinin söylediği bu.

Bence en mantıklı çözüm de bu. Muhtemelen Paynetin satıi işi en az 1 sene daha olmayacak. Yani o borcu ödemek için en ucuz çözüm Payneti satmak idi ama eğer gelecek sene çok daha iyi para edecekse , bu seneyi şirket tahvili ile geçirip Payneti iyi paraya satmak için zaman kazanmak daha mantıklı.

SPK onaylarından sonra detaylar belli olur. Genel kurul onayından sonra sanırım Nisan Mayıs gibi bu tahvil çıkarılır . İnşaallah bu borç yükünden 3-5 ay sonra tamamen kurtulmasak bile yükü azalacaktır. Paynet satışından sonra da tamamen ortadan kalkar. Yada belki paya dönüşebilir tahvil çıkarırlar ve ve tahvil geri dönüşlerinde alacaklı isterse para yerine şirket hissesi alır böylece tahsisli sermaye artışı gibi olur bizim için de. Şirket için daha ucuz bir yöntem bu.

Hayırlısı olsun inşaallah. En sonunda bu borcu ne yapmayı düşünüyorlar sorusuna bir cevap bulduk . Bu da birşey bence.

8.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Şirket borç sorununu çözmek için , şirket borçlanma aracına başvurmaya karar vermiş. Son gelen KAP haberinin söylediği bu.

Bence en mantıklı çözüm de bu. Muhtemelen Paynetin satıi işi en az 1 sene daha olmayacak. Yani o borcu ödemek için en ucuz çözüm Payneti satmak idi ama eğer gelecek sene çok daha iyi para edecekse , bu seneyi şirket tahvili ile geçirip Payneti iyi paraya satmak için zaman kazanmak daha mantıklı.

SPK onaylarından sonra detaylar belli olur. Genel kurul onayından sonra sanırım Nisan Mayıs gibi bu tahvil çıkarılır . İnşaallah bu borç yükünden 3-5 ay sonra tamamen kurtulmasak bile yükü azalacaktır. Paynet satışından sonra da tamamen ortadan kalkar. Yada belki paya dönüşebilir tahvil çıkarırlar ve ve tahvil geri dönüşlerinde alacaklı isterse para yerine şirket hissesi alır böylece tahsisli sermaye artışı gibi olur bizim için de. Şirket için daha ucuz bir yöntem bu.

Hayırlısı olsun inşaallah. En sonunda bu borcu ne yapmayı düşünüyorlar sorusuna bir cevap bulduk . Bu da birşey bence.
    Paynet haberini kap'a bildireli 1 sene olmuş.Satılıp satılamayacağı kararını 1 senede mi vermişler.???1.5 senedir bu hisseyi taşıyorum iyice bıktık!! Bunun yanında bu enflasyon ortamında zarardayız.1 sene boşu boşuna küçük yatırımcıyı oyaladılar.Büyüklerin zaten olan biten her şeyden haberi olduğunu düşünüyorum.Demekki hissenin yerinde saymasının nedeni buymuş diye düşünüyorum

Sayfa 344/428 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •