Sayfa 422/428 İlkİlk ... 322372412420421422423424 ... SonSon
Arama sonucu : 3418 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by ozbekfrkn Yazıyı Oku
    Emirhan hocam son kanaatinizde değişme oldu mu acaba?

CPH1893 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hocam son kanaatim derken son yazdıklarımı kastediyorsan , orada bir değişiklik yok.

Paynet satılrısa , satış fiyatına göre hedef 80 ile 120 TL arasında bir hisse fiyatı.

Ben şahsen Paynet satışı sonrası şirketin en geç 4-5 ay içinde 3 USD hisse fiyatına ulaşacağını düşünüyorum. Paynet satışına 1-2 ay var dersek demek ki bugünden itibaren en geç 6 ay içinde USD bazında %150'nin üstünde bir artış potansiyeli görüyorum.

2. Teşekkür ederim hocam
     Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Hocam son kanaatim derken son yazdıklarımı kastediyorsan , orada bir değişiklik yok.

Paynet satılrısa , satış fiyatına göre hedef 80 ile 120 TL arasında bir hisse fiyatı.

Ben şahsen Paynet satışı sonrası şirketin en geç 4-5 ay içinde 3 USD hisse fiyatına ulaşacağını düşünüyorum. Paynet satışına 1-2 ay var dersek demek ki bugünden itibaren en geç 6 ay içinde USD bazında %150'nin üstünde bir artış potansiyeli görüyorum.
    CPH1893 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1229249

Mister Bradley hayırlı uğurlu olur inşallah.
    Yeni görevinizde başarılar dilerim.

4. Tatil parası mı çıkışmadı Tahtacı Bey.
    Bu senede evde geçiriver yılbaşını.
    Biz yıllardır evdeyiz.

5.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Tatil parası mı çıkışmadı Tahtacı Bey.
    Bu senede evde geçiriver yılbaşını.
    Biz yıllardır evdeyiz.
    İbiza?....

6.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    İbiza?....
    Paris sanırım.İbiza olsa devre kestirici orkestranın elemanı sahne alırdı.

Biz çekirdek çitlemeye devam.Sabırla izliyoruz.
    Bakalım hayırlısı.

7. 8 şubat 2022

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1000152

Şirketimizin Yönetim Kurulu yapmış olduğu çalışmalar sonucunda %100 hissedarı olduğumuz*Paynet Ödeme Hizmetleri A.Ş.'nin hisselerinin tamamen ya da kısmen elden*çıkarılmasına ilişkin ortaya çıkabilecek opsiyonların değerlendirilmesine karar*vermiştir.

**

Bu*çerçevede olası opsiyonları analiz etmek, potansiyel stratejik ve finansal*yatırımcılarla iletişime geçmek ve olası hisse satış sürecinde Şirketimizi*temsil etmek ve olası süreci tamamlamak üzere Raiffeisen Investment Finansal Danışmanlık*Hizmetleri Ltd. Şti. yatırım bankası olarak yetkilendirilmiş ve taraflar*arasında 07.02.2022 tarihli bir iş birliği anlaşması imzalanmıştır.

**

2015*yılında Şirket'imiz tarafından Türkiye'nin ilk FinTech girişimlerinden birisi*olarak kurulan Paynet Ödeme Hizmetleri A.Ş. 6493 sayılı kanun kapsamında Ödeme*Aracılık Hizmetleri alanında faaliyet lisansına sahiptir. Paynet Türkiye'nin*B2B ve B2B2C ödemelerine aracılık alanında faaliyet gösteren ilk ve pazar*lideri FinTech kuruluşudur.

**

Sürece*ilişkin olarak ortaya çıkabilecek gelişmeler hakkında kamuoyu tarafımızca*bilgilendirilecektir.

**

Pay*sahipleri ve kamuoyunun bilgisine sunulur.
    --------------------------------------------------------
    Kapanışı 1.09 Usd den yapmış haberin geldiği gün.

Bugünkü kapanış fiyatı 1.05 usd.

Reiffeisen işbirliği anlaşması devam ediyor mu bilen var mı?

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Nerdeyse 2 yıl dolacak reiffeisenle anlaşma imzayalı.

İşin garibi Ceo nun bir söyleşide yurtdışına açılmak için bütün çalısmalaramız hazır,doğru zamanı bekliyoruz tarzı bir söylemi daha da eski paynet için.

Doğru zaman ne zaman gelecek?

Ben Ceo olsam istifa ederdim.

Ytd.

Sayfa 422/428 İlkİlk ... 322372412420421422423424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •