Sayfa 341/428 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391 ... SonSon
Arama sonucu : 3419 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Senin gibi şirketin yatırımcısıda senin gibi olur hisseyi alan g.tünden korkup endeksin en küçük bir geri çekilmesine hemen satışa geçiyor

2.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Arena yerine Arma da ya girseymişiz keşke..
    Ben arenayı ilk aldığımda armada 1,xx tercihimi ogün armadadan yana kullansaydım 300 küsür milyonum olacaktı 😁

3. Bofa aldıklarını sata sata bitiremedi

4. Bu hissede kağıt toplu olduğunu düşünüyorum. Al gülüm ver gülüm yaparak canımızı okuyorlar.
    Bofası TEB citi sakallı hepsinin canı cehenneme

5. A.anı atanı s.keyim senin

6.  Alıntı Originally Posted by ÖZKNTLK Yazıyı Oku
    Bu hissede kağıt toplu olduğunu düşünüyorum. Al gülüm ver gülüm yaparak canımızı okuyorlar.
    Bofası TEB citi sakallı hepsinin canı cehenneme
    Daha önce bir yazımda belirtmiştim; şirketin CEO'su 2010 yılında Arena'nın Hintlilere satışı esnada pazarlık masasında oturan kişi. Aynı zamanda bu CEO, Hintlilere nasıl çağrıdan kaçabileceklerinin yöntemini izah eden kişi. Bu durumuda gazete röportajında bile gazetecinin sorusuna üzerine ''biz bu yolu göstermesek satış kaçacaktı'' şeklinde açıklıyor. Varın siz düşünün bu CEO'nun etik ahlak anlayışını...

Röportaj: https://www.hurriyet.com.tr/hintli-a...tiler-16065477

Sn. ÖZKNTLK tespitinizde haklısınız, sizinle aynı fikirdeyim. Bu CEO bu şirketin başında olduğu sürece, eski tas eski hamam.

YTD.

7. bugün iş yatırım ve bofa resmen tecavüz etmişler..

8. Emirhan Bey Merhaba 2022 kar tahmininizi paylaşabilirmisiniz.Sizin çalılmalarınız isabetli oluyor.Müsait olduğunuzda bir çalışma paylaşırsanız çok memnun olurum.Saygılar

Sayfa 341/428 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •