Sayfa 370/428 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420 ... SonSon
Arama sonucu : 3419 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Fonlara 3 ayda kaptırdığın malı geri almak için bilinçli baskı kuruluyorsa eğer,inşallah geri alamazsın.

2. Kafanıza saksı mı düştü endeks -%3.58
    İken bizim -%7 olmamız gerekmiyormuydu.

3. Walla tek lot satmadım 14 yıla girdim böyle lanet bir kağıt yok

4. Geçen hafta 59 dan bir kağıt aldım bugün ilk çeyrek karı açıklandı 672 milyon salıyı sabırsızlıkla bekliyorum :)

Maliyetine gelince satacak adamlarin malini toplama derdinde ama enflasyon herkese gecerli acisini bi ara cikartacaklar ama nezaman? 75-85cent maliyetli adama iadeyi itibar yapmali perea fonu dahil uzun vadede bu yatiriminin karsiligini almicaksa durmazdi, paynet satilirsa kurtulur ama daha kac ceyrek bankalara calisacak gorecegiz. Gecen sene 50m dolara satmadiysa 100m dolar bekliyorsa fark 1milyon tl civari fark umuyorsa her ceyrek bu satis olmassa bankalara kabaca 200m tl kredi odediyse, eder 5ceyrek ikisi gitti, 3ceyrel daha satmassa gecen 50m dolar a vermedigine yanmali sirket. Yonetsel kararlari mantikli ve ticaretrn verimli arena nin. Bu hesaplari onlar da yapiyor e biraz da avantaji olcaksa ben en azindan 2ceyrek kurtarmali diyorum 2.c bitse bile satis etti 4ceyrek bankaya calistiklari.. ya bu kararla 200m tl kurtarcsk ya da hatali kararlari degisen piyasa kosullari sah mat edecek arena yonetimini.. sozun ozu bu senaryo kabaca gercekse 3.c de para girmeli sirkete.. bunun icin de kaldi 5ay.. 3-4ay once imza atilacaksa bu is secim sonrasi bitmeli.. mayis ve haziran bakalim dostlar gorecegiz hata mi ettiler, bankaya mi calismaya devam edecekler..

6. Maşallah kap'a düşen tek haberleri Devre kesici onu da zaten şirketin kendisi göndermiyor.3 aydan aya da SPK mecbur kıldığı için blanço haberleri atıyorlar!!!Şirket ölmüş yada yoğun bakımda arkasından fatiha okuyalım:)

7. İktidarda muhalefette seçimden sonra gençlere bilgisayar internet vs teşvik açıklıyor.
    İktidarda muhalefette ges için yatırımlardan bahsediyor.
    İktidarda muhalefette teknolojiye verilecek önemden bahsediyor.
    Sonuç: Bir teknoloji hissesinin yatırımcıları endeks düşünce bizde düşeriz paniğinden kurtulamadı gitti.

8. Verdikçe verdiler gene.
    Bilançoyu yüksek fiyattan karşılasaydık iyiydi.

Sayfa 370/428 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •