Sayfa 253/428 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 3418 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Elimden geldiğince tüm mecralarda bu hisseye yatırım yapılmaması gerektiğini söylüyorum. İnşallah kimse bu adı hisseye bulaşmaz.

2. Sadece buna değil mesela benim listede ihlas grubu var direkt kara liste.

3. Sevdiğim dudu abimin ünlü sözü vardır.

Borsada ilk bakılması gereken kriter patrondur. Gerisi sonra gelir.
    1. kriterden geçemeyen hissenin, başka kriterine bakılmasına gerek yoktur der.

Hissede bariz ciddi baskı var.

Genelde böyle ciddi baskı olan hisselerdeki patlamalar oldukça sert olur.

Sonuçta tahtacınında maliyeti var.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

4. Tahtacı yevmiyeyi hatta fazlasını her zaman çıkartır.
    Fakat küçük yatırımcı külliyen zarar eder. Hem enflasyona yenilir, hem de diğer taraftan belkide % 100 kazanacağı hisseleri kaçırır.
    Çift taraflaı zarar.

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Tahtacı yevmiyeyi hatta fazlasını her zaman çıkartır.
    Fakat küçük yatırımcı külliyen zarar eder. Hem enflasyona yenilir, hem de diğer taraftan belkide % 100 kazanacağı hisseleri kaçırır.
    Çift taraflaı zarar.
    tam da beni tarif etmişsiniz hocam.. 2 yıllık ortalama maliyetim 13.28 ettiğim zararı siz hesaplayın artık

6. Herif fiyatı itin poposuna sokacak nerede ise kılı kırk yarıp sinekten yağ çıkarmanın derdinde.

7.  Alıntı Originally Posted by ADORABLE Yazıyı Oku
    tam da beni tarif etmişsiniz hocam.. 2 yıllık ortalama maliyetim 13.28 ettiğim zararı siz hesaplayın artık
    Sayın ADORABLE hesaplanmaz o kadar zarar.
    İki yıllık vatandaş enflasyonu % kaçtır, buna diğer hisselerden kaçan fırsatları da ekle hesaplanmaz o kadar zara.

8. Buradan anlaşılan hisse Hindistan treni gibi, içi, üstü, sağı solu tıklım tıklım dolu.
    Patronda bekliyor elektrik teline değip ölen olsa, kendi düşen olsa, beklemekten bıkan veya yarı yolda inen olsa diye.
    Bu durumda da ne satış haberi gelir, nede düzgün bilanço.
    Adam danışmana verdik der, yönetim olarak yedik içtik mıçtık der genel yönetim gideri gösterir, bunlarda dümen bitmez.

Sayfa 253/428 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •