Sayfa 12/841 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

5 milyon zarar dan 17 milyon kara geçmiş. Hissenin de 100 TL'den 118 TL'ye geldi.beklentiyi satın almış oldu.pazartesi gerçeği satar artık.hayvan çok koştu yoruldu.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    5 milyon zarar dan 17 milyon kara geçmiş. Hissenin de 100 TL'den 118 TL'ye geldi.beklentiyi satın almış oldu.pazartesi gerçeği satar artık.hayvan çok koştu yoruldu.
    Hiç belli olmaz tam terside olabilir ytd

güldürmeyin bugün bin kusur lotu alan saf kim acaba

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Hiç grafiğe bakmadın sanırım,1000 lot neki 120bin tl bile değil.ben şimdiye kadar olanı söyledim.bugunden sonra farklı olur bilemem.

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Neden saf olsun? İşyatırım kendi arasında yapmış bu işlemi? Yani takas lideri!

6. Dün ilk defa 1000 lot üstü işlem oldu.Parasal olarak az diyenler var ama zaten piyasa 66 bin küsür var.Oransal olarak bence iyi.Pazartesi pek bişey beklemiyorum aslında çünki haberin geliş saatinden sonra kapanışa 1 saatten fazla var bence pek tepki vermedi.Ama bi beklenti işle.

Hiç grafiğe bakmadın sanırım,1000 lot neki 120bin tl bile değil.ben şimdiye kadar olanı söyledim.bugunden sonra farklı olur bilemem.
    siz bu hissedeki işlem miktarına hiç bakmadınız herhalde.günde 6 kere tek fiyattan işlem gören hissede grafikten bahsediyorsun ya pes diyorum.siz bu hissenin defter değerini fiyat kazanç oranını vede halka açıklık oranını biliyormısunuz.
    sağlık ve mutluluk dileklerimle

8. Kar çok yüksek bu şirket başka pazarda olsa 2000 olurdu...yatırım tavsiyesi değildir.,,

Sayfa 12/841 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •